Blue Sea

ul.Pomorska 15/17, 50-216 Wrocław

Blue Sea zlokalizowany przy ul.Pomorska 15/17 w Wrocławiu stworzyliśmy dzięki naszej pasji, jaką jest troska o piękno kobiecego ciała. Gustowne i efektownie urządzone wnętrza oraz miła atmosfera pozwalają w pełni zrelaksować się podczas wykonywanych zabiegów. Nasze klientki mogą wybierać zabiegi spośród szerokiej oferty, obejmującej m.in. manicure francuski, oczyszczanie twarzy z algami, jak również depilacja woskiem plecy. Przyjdź i zobacz, jak łatwo jest wydobyć Twoje naturalne piękno. Serdecznie zapraszamy.

Usługi różne
4.8
45 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Dla mnie Blue Sea to super gabinet. akurat mam fioła na punkcie wygląda, więc bardzo często tu jestem. Lubię czuć się piękna i dzięki Blue Sea czuję się piękna!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Często robię tutaj manicure, bo bardzo lubię dbać o dłonie. Do tego jeszcze wcześniej zabieg parafinowy na ręce i dłonie mam naprawdę takie ładne, że sama się nimi zachwycam.

 • DS
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja córka miała ostatnio przekłuwane uszy w tym gabinecie i musze powiedzieć, że wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, córka dostała jeszcze mały słodki upominek z którego się bardzo ucieszyła. Nie było żadnej infekcji ani powikłań, a kolczyki ładnie się trzymają. Ogólnie wystawiam pozytywa w moim i córki imieniu.

 • LU
  5.0
  niezweryfikowany

  Ostatnio skusiłam się na bardzo modny manicure hybrydowe, które było w promocji i az 10% taniej jak zazwyczaj. Manicure wykonany bardzo starannie, a wygląd paznokci bardzo elegancki, ale także estetyczny. Nawet szef zwrócił uwagę na wygląd moich dłoni. Bardzo polecam taki typ manicure. Rewelacja!

 • ID
  5.0
  niezweryfikowany

  Moim zdaniem cięszko jest się samej wydepilować na kształt bikini i w związku z tym robią taki profesjonalny zabieg w tym salonie. Musze stwerdzić, że po takim zabiegu skóra jest bardzo miła w dotyku a sam zabieg nie jest specjalnie bolesny i jest wykonany w czystych warunkach.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.