Blue Sea

ul.Pomorska 15/17, 50-216 Wrocław

Blue Sea zlokalizowany przy ul.Pomorska 15/17 w Wrocławiu stworzyliśmy dzięki naszej pasji, jaką jest troska o piękno kobiecego ciała. Gustowne i efektownie urządzone wnętrza oraz miła atmosfera pozwalają w pełni zrelaksować się podczas wykonywanych zabiegów. Nasze klientki mogą wybierać zabiegi spośród szerokiej oferty, obejmującej m.in. manicure francuski, oczyszczanie twarzy z algami, jak również depilacja woskiem plecy. Przyjdź i zobacz, jak łatwo jest wydobyć Twoje naturalne piękno. Serdecznie zapraszamy.

Usługi różne
4.8
45 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Dla mnie Blue Sea to super gabinet. akurat mam fioła na punkcie wygląda, więc bardzo często tu jestem. Lubię czuć się piękna i dzięki Blue Sea czuję się piękna!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Często robię tutaj manicure, bo bardzo lubię dbać o dłonie. Do tego jeszcze wcześniej zabieg parafinowy na ręce i dłonie mam naprawdę takie ładne, że sama się nimi zachwycam.

 • DS
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja córka miała ostatnio przekłuwane uszy w tym gabinecie i musze powiedzieć, że wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, córka dostała jeszcze mały słodki upominek z którego się bardzo ucieszyła. Nie było żadnej infekcji ani powikłań, a kolczyki ładnie się trzymają. Ogólnie wystawiam pozytywa w moim i córki imieniu.

 • LU
  5.0
  niezweryfikowany

  Ostatnio skusiłam się na bardzo modny manicure hybrydowe, które było w promocji i az 10% taniej jak zazwyczaj. Manicure wykonany bardzo starannie, a wygląd paznokci bardzo elegancki, ale także estetyczny. Nawet szef zwrócił uwagę na wygląd moich dłoni. Bardzo polecam taki typ manicure. Rewelacja!

 • ID
  5.0
  niezweryfikowany

  Moim zdaniem cięszko jest się samej wydepilować na kształt bikini i w związku z tym robią taki profesjonalny zabieg w tym salonie. Musze stwerdzić, że po takim zabiegu skóra jest bardzo miła w dotyku a sam zabieg nie jest specjalnie bolesny i jest wykonany w czystych warunkach.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Wrocławski Golibroda Barber Shop

Wrocław, Stanisława Dubois 23
5.0
344 opinie
Wrocławski Golibroda Barber Shop

Bionika Urody

Wrocław, Rafała Wojaczka 3d
5.0
306 opinii
Bionika Urody

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Wrocław, Legnicka, 57P
4.9
5827 opinii
Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Wrocław, Łódzka, 15/1A
4.9
512 opinii
Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.