Przejdź do głównej zawartości

Blue Nails&Beauty

Karola Bunscha 14, 30-392 Kraków (Wjazd od ul. Mochnaniec)

Chcesz poprawić sobie humor? Zadbać o paznokcie, a może o skórę? Lub po prostu zwolnić i chwilę się zrelaksować? Krakowski salon Blue Nails&Beauty to miejsce, w którym dopracujemy Twój wygląd. U nas najważniejszy jest klient, a w centrum naszego zainteresowania zawsze są jego oczekiwania i potrzeby. Dlatego stale podnosimy poziom naszych usług poprzez branżowe kursy i szkolenia. To właśnie dzięki temu oraz ogromnemu doświadczeniu staliśmy się prawdziwymi specjalistami w zakresie stylizacji paznokci i kosmetologii. Pracujemy na produktach renomowanych marek, a naszą ofertę stale rozbudowujemy o nowe usługi, tak aby dostosować ją do obecnie obowiązujących trendów. W Naszym salonie jesteś w najlepszych rękach. Posiadamy własny autoklaw do sterylizacji narzędzi, używamy także jednorazowych artykułów do stylizacji paznokci, rzęs czy zabiegów kosmetycznych.

Blue Nails&Beauty to miejsce stworzone dla Was w ścisłym centrum Ruczaju, z bliskim dostępem komunikacji miejskiej. Czeka tu na Was wykwalifikowany personel, który zadba o Was od stóp po czubek głowy. Paznokcie i Uroda, wszystko w jednym przytulnym miejscu :)

Naszą specjalnością jest pielęgnacja paznokci. W naszej ofercie można znaleźć aż kilkanaście rodzajów manicure i pedicure, w tym popularny manicure hybrydowy, manicure odżywczy z bazą budującą czy IBX System. Robimy także paznokcie żelowe. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami w zakresie stylizacji paznokcia. Nie boimy się realizować ciekawych pomysłów i zawsze służymy fachowym doradztwem.

O urodę naszych klientek dbamy także poprzez depilację laserową (Light Sheer Desire), makijaż permanentny brwi i ust, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, stylizację brwi i rzęs oraz medycynę estetyczną.

Zapraszamy do naszego studio, które zlokalizowane jest na Ruczaju w Krakowie przy ul. Bunscha 14. Nasi klienci mogą wygodnie parkować samochody na parkingu osiedlowym.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy