O Moment.pl

Znajdź moment dla siebie z nową aplikacją Moment.pl

Najlepsze salony kosmetyczne i fryzjerskie w Warszawie Moment.pl

Rezerwacja wizyt w ulubionym salonie fryzjerskim, gabinecie kosmetycznym czy SPA jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna! Dom, praca, sklepowa kolejka… dzięki nowej aplikacji mobilnej Moment.pl zarezerwujesz termin bez względu na to, gdzie akurat jesteś.

Jeśli cenisz sobie komfort, jaki daje Ci możliwość internetowej rezerwacji wizyt przez Moment.pl – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od teraz zrobisz to nie tylko łatwo i wygodnie, ale także w dowolnym miejscu – nawet nie mając pod ręką komputera. Jak to możliwe? Za sprawą nowej, bezpłatnej aplikacji mobilnej Moment.pl!

Główną funkcją, a jednocześnie niewątpliwie największą zaletą aplikacji jest możliwość dokonywania rezerwacji wizyt w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że w tym samym momencie, w którym zatwierdzisz wybór odpowiadającego Ci terminu, jest on także automatycznie dodawany do kalendarza w salonie. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i – co najważniejsze – bez konieczności nerwowego wertowania kalendarzy ze słuchawką telefonu przyciśniętą ramieniem do ucha.

Moment.pl daje Ci dostęp do bazy najlepszych salonów i gabinetów w określonej przez Ciebie okolicy. Aby szybciej odnaleźć miejsce oferujące dokładnie to, czego potrzebujesz, możesz użyć dodatkowych parametrów wyszukiwania, takich jak: rodzaj i koszt usługi, ocena miejsca czy odległość od konkretnej lokalizacji. W poszukiwaniach odpowiedniego specjalisty z pewnością pomogą Ci publikowane w Moment.pl rzetelne komentarze jego dotychczasowych klientów, a dogodny termin wybierzesz spośród dat i godzin pobranych z terminarza danego salonu czy gabinetu.

Jednak to nie koniec przydatnych funkcji! Coś Ci wypadło i nie możesz skorzystać z wizyty w wybranym wcześniej terminie? Żaden problem. Zakładając konto w Moment.pl, zyskujesz możliwość łatwego odwoływania wizyt, a także zapisywania swoich ulubionych miejsc. Dodatkowo, aby żaden z Twoich terminów nigdy nie przepadł, o rezerwacjach dokonanych za pośrednictwem Moment.pl, przypomni Ci wiadomość SMS lub e-mail.

Jedna, intuicyjna aplikacja, a tyle ułatwień! Aby zacząć z niej skorzystać, odwiedź sklep Google Play lub AppStore i zainstaluj ją na swoim smartfonie lub tablecie. Gdy już to zrobisz, umówienie wizyty zajmie Ci dosłownie chwilę. To tylko kilka prostych kroków:

  1. Zaloguj się na swoje konto w Moment.pl lub zarejestruj się.
  2. Określ lokalizację oraz nazwę usługi, która Cię interesuje, aby zobaczyć listę najlepszych salonów i gabinetów w Twojej okolicy.
  3. Wybierz konkretną placówkę i usługę z jej oferty.
  4. Wskaż pracownika, do którego chcesz się umówić.
  5. Wyszukaj odpowiadającą Ci datę oraz godzinę.
  6. Zatwierdź rezerwację wizyty

Rezerwuj wizyty w najlepszych salonach fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Proste, prawda? Jeśli nie masz czasu lub nie lubisz dzwonić, albo po prostu cenisz sobie proste i przejrzyste rozwiązania – z pewnością pokochasz to mobilne rozwiązanie. Nie czekaj: pobierz aplikację już dziś na https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna i znajdź Moment dla siebie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *