DepilacjaKosmetykaPaznokcie

Zabiegi kosmetyczne, na które warto się zapisać

Poznaj najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne

W kosmetycznym świecie istnieją takie zabiegi, które należy znać. Nie ważne, czy do kosmetyczki chodzisz regularnie, czy od święta. Warto wiedzieć jakie przyjemności masz do wyboru. Kto wie, może skusisz się na nowy zabieg w tym roku?

Do najczęściej wybieranych zabiegów kosmetycznych należą:

Oczyszczanie twarzy

Kiedyś jedynym rodzajem oczyszczania twarzy było tzw. oczyszczanie mechaniczne. Obecnie mamy do wyboru najróżniejsze rodzaje oczyszczania w gabinecie kosmetycznym. Od peelingów, złuszczanie kwasami owocowymi, różne rodzaje mikrodermabrazji lub oczyszczanie chemiczne kwasami, np. kwasem ferulowym. Ten zabieg większość klientek woli wykonać u profesjonalisty mimo, że istnieją już produkty do domowych zabiegów. Kosmetyczka lepiej dobierze rodzaj zabiegu odpowiedni dla naszych potrzeb i problemów.

Manicure i pedicure

Jest wiele rodzajów manicure. Zabiegi na dłonie i stopy są przeprowadzone szybciej i dokładniej w gabinecie niż w warunkach domowych. Nie każda kobieta lubi, niekiedy dość brudzący, proces operowania lakierem do paznokci. Szczególnie , gdy trzeba nanieść poprawki.

Depilacja

Mimo, że depilacja w domowym zaciszu nie jest problemem – do wyboru mamy całą gamę produktów i wiele rodzajów depilacji – pozbycie się owłosienia u kosmetyczki jest częstym wyborem. Do wyboru mamy depilację woskiem, pastą cukrową, nitką lub trwałe usuwanie włosów laserem. Ciągle najczęściej wybieranym sposobem jest wosk. Pasta cukrowa i nitka są ciągle zbyt egzotyczne, a zabieg laserowy jest drogi, a więc niedostępny dla każdego.

Masaż

Najbardziej relaksujący zabieg, choć może mieć również właściwości lecznicze. Warto wiedzieć jak wybrać odpowiedni masaż. Obecnie każdy może wybrać rodzaj, miejsce i czas zabiegu niemal bez ograniczeń. Popularne są zwłaszcza tzw. miejskie spa, gdzie na masaż (i nie tylko) można umówić się nawet w czasie przerwy na obiad w pracy.

Zabiegi na brwi

Warto wiedzieć jak poprawić wygląd brwi. Regulacja brwi u kosmetyczki jest rozwiązaniem wybieranym przez wszystkie panie, które nie czują się pewnie w tej wymagającej precyzji kwestii. Większość kobiet woli, gdy brwi poskromi kosmetyczka, gdyż w tym wypadku kilka źle wyrwanych włosów może oszpecić, aż do momentu, gdy brwi odrosną.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Znajdź najlepszy salon urody w swoim mieście

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *