Medycyna estetyczna

Zabieg Icoone – modelowanie sylwetki krok po kroku [VIDEO]

Jak wymodelować sylwetkę zabiegiem Icoone

Każda kobieta marzy o zgrabnym ciele i sprężystej skórze. Specjaliści medycyny estetycznej prześcigają się w przybliżaniu nam nowinek, gwarantujących wymarzoną modelki. Sprawdź zabieg uwielbiany przez gwiazdy, przynoszący rewelacyjne efekty! Anna Cybart z salonu Ce-Ce Beauty Clinic z Warszawy prezentuje tajniki zabiegu modelującego sylwetkę – Icoone.

Czym jest zabieg Icoone?

Icoone to przede wszystkim nowoczesny sposób na nieinwazyjne wymodelowanie sylwetki i pozbycie się cellulitu, a także stymulację produkcji kolagenu. Jest idealnym zabiegiem dla osób, które pragną przywrócić jędrność swojej skórze. Warto poszukać dobrego gabinetu medycyny estetycznej, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć więcej o samym zabiegu.

Na czym polega zabieg Icoone?

Icoone łączy technologię masażu podciśnieniowego z laserem zmniejszającego ilość tkanki tłuszczowej. Mikrostymulacja, która odbywa się w trakcie zabiegu sprzyja wymianie płynów ustrojowych i pobudza układ limfatyczny do wymiany produktów przemiany materii. Co ważne, z zabiegu Icoone mogą skorzystać osoby w każdym wieku i bez względu na rodzaj skóry. Icoone można wykonywać na całym ciele, a nawet na twarzy, do modelowania owalu i pozbywania się zmarszczek, jednak najpopularniejsze zastosowanie urządzenia ma nadal w modelowaniu sylwetki.

 

Icoone krok po kroku

 • Przygotowanie do zabiegu

Kosmetolog najpierw odbywa konsultację i wywiad z osobą zgłaszającą się na zabieg. Następnie wręcza do podpisania zgodę na wykonanie zabiegu oraz specjalny strój. Jest to elastyczny kostium, dzięki któremu praca głowic jest o wiele łatwiejsza, a sam zabieg bardziej przyjemny w odczuciach. Kosmetolog po wstępnych ustaleniach dobiera rodzaj głowicy i ustawia parametry na aparaturze.

 •  Drenaż stóp i łydek 

Za pomocą specjalnych głowic wyposażonych w rolki z mikrootworami kosmetolog wykonuje precyzyjny masaż przypominający w odczuciach masaż limfatyczny.

 •  Redukcja cellulitu na udach

Kosmetolog w trakcie zabiegu dobiera odpowiedni program  w celu rozbicia komórek tłuszczowych, co sprzyja redukcji cellulitu. Postymulowana tkanka tłuszczowa łatwiej się metabolizuje.

 • Wyszczuplanie pleców 

Zazwyczaj kiedy ćwiczymy, zapominamy o plecach. Dzięki zabiegowi Icoone ten zapomniany obszar otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulujących na decymetr kwadratowy wraz z pełnym ruchem głowicy, który łagodzi bóle i wzmacnia napięcie mięśniowe

 • Drenaż ciała 

Zabieg Icoone ma kilka funkcji między innymi: modeluje sylwetkę, redukuje obrzęki i metabolizuje tkankę tłuszczową a także silnie ujędrnia skórę. Dzięki funkcji drenującej pozbywa się nagromadzonej limfy i pomaga w usuwaniu nadmiaru wody z organizmu.

 • Modelowanie ramion

Icoone jest wyposażony w głowice, które za pomocą masażu podciśnieniowego oddziałują na tkankę tłuszczową. Rozkładają komórki tłuszczowe, które są ciężkie do usunięcia w okolicy ramion, ale również stymuluje pracę mięśni ramion.

 • Lifting biustu 

Zabieg Icoone można przeprowadzić również na delikatnej skórze biustu. Co nam to daje? Wzmacnia i poprawia napięcie dekoltu widocznie go wygładzając oraz stymuluje kolagen i elastynę – sprzymierzeńców młodego wyglądu

 • Redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu 

Większość kobiet zmaga się z niechcianą fałdką na brzuchu. Dzięki zastosowaniu Icoone możemy być spokojne o przywrócenie jędrności skórze. Płaski brzuch jest w zasięgu ręki.

Wskazania do zabiegu Icoone

 • cellulit,
 • zlokalizowany tłuszcz,
 • modelowanie sylwetki,
 • luźna skóra,
 • drenaż limfatyczny.

Przeciwwskazania do zabiegu Icoone

 • choroba nowotworowa,
 • ostre choroby wątroby i nerek,
 • przepukliny,
 • stany zapalne,
 • choroby infekcyjne.

Icoone – efekty

Przyjęło się mówić, że Icoone to młodsza siostra endermologii. I coś w tym jest. Co jest ważne, zabieg pomimo mocnego drenażu, nie rozciąga skóry. Co do efektów, można je zauważyć po zrealizowaniu kilku pierwszych sesji. Nie ma przeciwwskazań do korzystania z zabiegu nawet codziennie. Rezultaty jakich możesz się spodziewać to poprawienie przepływu limfy, a co za tym idzie, widoczna redukcja obrzęków. Dzięki serii masaży zwiększysz i poprawisz krążenie krwi. Zredukujesz cellulit i poprawisz jakość swojej skóry dzięki wymodelowaniu figury. Powinnaś też zauważyć przyspieszenie procesu leczenia ran i blizn, np. po cesarskim cięciu, po implantach itp. 

Zabieg Icoone – cena

Icoone jest stosunkowo nowym zabiegiem, więc jeszcze nie należy do najtańszych. Jeśli jednak planujesz zainwestować w swój wygląd to koszt z jakim powinnaś się liczyć oscyluje od 200 zł do 500 zł za jeden zabieg.

Zabieg Icoone Warszawa

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *