O Moment.pl

Wyróżnienia Moment.pl Top Salon 2019 przyznane!

To wyjątkowy tytuł, który jest gwarancją jakości i świetnej obsługi klienta. Udając się do salonu, który został nim uhonorowany, możesz mieć pewność, że oddajesz się w ręce prawdziwych specjalistów. Spędzisz czas w świetnej atmosferze i na pewno zapragniesz wrócić. Skąd to wiemy? Od użytkowników takich jak Ty! A może i od Ciebie…

Jak wyłoniliśmy laureatów?

Wyróżnienia, które w tym roku przyznaliśmy po raz pierwszy, zależą od ocen użytkowników Moment.pl, którzy mogą krótko zrecenzować wizytę umówioną przez portal. Aby mieć pewność, że tytuł otrzymają salony, które stale utrzymują wysoki poziom, braliśmy pod uwagę miejsca, które zgromadziły w 2019 roku najwięcej komentarzy i uzyskały wysoką średnią ocen (minimum 4,9).

Twoja opinia ma znaczenie!

Dobre opinie klientów to najlepsza reklama każdego salonu. A dobre opinie klientów, którzy są użytkownikami Moment.pl, to dla salonów jeszcze więcej: to szansa na zdobycie wyróżnienia, które jest symbolem jakości i może przyczynić się do rozwoju ich marki! Jeżeli Twój fryzjer, kosmetyczka, stylistka rzęs, paznokci czy inny specjalista jest świetny w swoim fachu – doceń to i po wizycie wystaw opinię. To naprawdę proste.

Po zakończeniu wizyty zarezerwowanej przez Moment.pl otrzymasz maila z prośbą o opinię. Z niego przejdziesz do sekcji dodawania komentarzy. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią liczbę gwiazdek, możesz też napisać kilka słów. Publikujesz swój komentarz i to wszystko! Jeśli masz aplikację Moment.pl, cała procedura wygląda bardzo podobnie. Otrzymasz powiadomienie na maila, ale zobaczysz je również w aplikacji, po wejściu w sekcję “Konto” i wybraniu zakładki “Opinie”.

Nie wszystkie salony dostępne na Moment.pl umożliwiają swoim klientom dodanie komentarza po wizycie. Jeśli tak jest w przypadku salonu, który lubisz, pozostaje poinformować jego pracowników, że warto uruchomić tę opcję!

Poznaj najlepszych specjalistów w Polsce

Pora dowiedzieć się, które salony otrzymały wyróżnienie Moment.pl Top Salon 2019. Sprawdź, czy jest wśród nich Twój ulubiony! A może w ten sposób odkryjesz nowe wspaniałe miejsce w Twojej okolicy?

Kliknij tutaj, by poznać najlepsze salony!

 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *