Fryzjer

Wiosna 2017 – Trendy fryzjerskie

Najlepsze salony fryzjerskie Moment.pl

Nadeszła wiosna, a z nią nowe fryzjerskie trendy! Joanna Muzal stylistka z Ce-Ce Beauty Clinic – zdradza jakie upięcia, cięcia i kolory będą modne w tym sezonie.

Strzyżenie

Trendy w strzyżeniach będą różniły się w zależności od długości włosów. Sprawdź, jaką fryzurą powinnaś się zainteresować w najbliższym czasie.

  • Włosy krótkie

Wraca moda na wygolone boki oraz asymetrię. Zasada jest jedna: fryzura powinna być lekka, a włosy sprawiać wrażenie „rozdmuchanych” wiatrem.

  • Włosy średniej długości

Powracamy do klasyki. W sezonie wiosennym modne będą półokrągłe, wycieniowane boby. Na topie są również fale. Fryzury mają być lekkie, włosy miękkie i jak najbardziej naturalne.

  • Włosy długie

Dominować będą włosy pofalowane z grzywką. Stawiamy na lekkość i naturalne układanie się włosów. Jeśli część pasm układa się nierównomiernie, naturalnie się skręca – idealnie, ponieważ w tym sezonie nie musisz się tym przejmować!

W tym sezonie pamiętaj:

  • Przedziałek zawsze rób na boku.
  • Jeśli marzysz o grzywce, to w tym sezonie najmodniejsze są grzywki wystrzępione i cięte na bok.
Źródło: Ce-Ce Beauty Clinic

Koloryzacja

W sezonie wiosennym dominować będą blondy i brązy. Koloryzacja 3D czyli taka, która nadaje włosom optycznie objętości. Na topie będzie sombre, oraz uwielbiane przez znane gwiazdy flamboyage czyli włosy muśnięte słońcem. W dalszym ciągu często wybierane będzie ombre, jednak w tym sezonie dominować będą łagodne, naturalne przejścia kolorystyczne. Stawiamy na naturalność.

Dla odważnych:

Jeśli zdecydujesz się na odważną zmianę koloru, to wybieraj w odcieniach szarości, grafitów i pasteli. Dla pań, które chcą totalnie zaszaleć – hitem sezonu jest kolor orange blonde.

Fryzury wieczorowe
Nadal najmodniejsze są upięcia, jednak odchodzimy od sztywnych fryzur. Na wiosnę fryzury mają być lekkie. Jako trend sceniczny wskażę fryzury mocno wyżelowane, zaczesane na bok lub całkowicie do tyłu.

Fryzury ślubne

Wybierając fryzurę ślubną, nie zawsze należy kierować się modą. Fryzura ma być idealnym wykończeniem kreacji. W tym sezonie nie będzie radykalnych zmian w trendach weselnych. Dominować będą luźne upięcia i włosy rozpuszczone, delikatnie podpięte. Stanowczo odchodzimy od włosów prostych na rzecz naturalnych fal i tzw. “burzy włosów”. Panny młode na pewno nie powinny wybierać sztywnych i “ulizanych” upięć, stawiajmy na lekkość i naturalność.

Podsumowując fryzjerskie trendy na wiosnę 2017 – dominować będą fale, lekkość we włosach i koloryzacja z lekkimi przejściami, dająca jak najbardziej naturalny efekt. Jeśli jednak chcesz zaszaleć, absolutnym hitem sezonu jest kolor orange blond. Pamiętaj, że profesjonalny stylista doradzi jaki kolor i strzyżenie najlepiej pasuje do Twojego typu urody i kształtu twarzy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Znajdź najlepszy salon fryzjerski w swoim mieście

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *