Fryzjer

Wesprzyj WOŚP idąc do fryzjera

Kemon zagra z WOŚP

Już 14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód ze zbiórki przeznaczony zostanie dla oddziałów neonatologicznych. Akcję w oryginalny sposób wspiera nasz partner i profesjonalna marka fryzjerska – KEMON.

KEMON gra z Wielką Orkiestrą

KEMON gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 2006 roku. Od tego czasu styliści zebrali ponad 1,3 mld złotych. Tylko w ubiegłym roku zebrali ponad 200 000 złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na ratowanie życia najmłodszych oraz godną opiekę medyczną dla seniorów. 14.01.2018  w wybranych salonach KEMON będziecie mięli okazję wesprzeć WOŚP ofiarując środki w zamian za wykonanie usługi. Nie zabraknie też loterii i konkursów. Celem nadchodzącej zbiórki jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Branża Hair&Beauty pomaga dzieciom

Na przestrzeni lat KEMON wspólnie z Jurkiem Owsiakiem tworzyli kreatywne projekty w celu zwrócenia uwagi na potrzebujących. Tradycją jest, że w dniu finału WOŚP cały zysk z usług, wykonanych w salonach KEMON trafia do puszek Fundacji. Na ten jeden dzień salony KEMON stają się sztabami Wielkiej Orkiestry, a klienci po wizycie wychodzą nie tylko z nową fryzurą, ale też z poczuciem spełnienia dobrego uczynku.

Atrakcje w trakcie zbiórki

Na 26. Finał WOŚP KEMON przygotował wiele konkursów i licytacji. Największym zainteresowaniem cieszy się licytacja profesjonalnych suszarek z jonizacją 2100 W. Cena wywoławcza to 100 złotych. Licytować można w salonach biorących udział w akcji do 14.01.2018 do godz. 18.00. Limitowana edycja 1200 suszarek została stworzona specjalnie dla Wielkiej Orkiestry, więc chętni powinni się spieszyć. Oprócz tego, w dniu finału wszystkie zebrane środki z usług wykonanych w salonach KEMON trafią do puszek WOŚP.

Salony Kemon znajdziesz w Moment.pl

Chęć pobicia rekordu w zbiórce funduszy z poprzednich lat jest oczywista. Na szczęście świadomość ludzi, dostrzegających sens w pomaganiu jest coraz większa. Całym sercem wspieramy takie akcje. Udostępniamy listę 170 salonów Kemon, które dołączyły do grania z Orkiestrą:

KEMON GRA Z WOŚP

Na wizytę w salonach KEMON z łatwością umówisz się przez naszą aplikację Moment.pl. Poniżej lista salonów, do których wizytę umówisz online:

Zapraszamy na Wielki Finał już 14 stycznia 2018 roku!


KEMON to włoska firma rodzinna, która od lat 50. XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych. Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *