KosmetykaMedycyna estetyczna

Wampirzy lifting – sposób na odmłodzenie skóry

Umawianie wizyt przez internet

Czy natura i medycyna estetyczna mogą iść w parze? Oczywiście, że tak! Jednym z takich przykładów jest wykorzystanie własnej krwi przy zabiegach kosmetycznych. O zyskującym coraz większą popularność wampirzym liftingu opowiada Iwona Kazek z Salonu Deneris.

Pierwsze zmarszczki pojawiają się między 25 a 30 rokiem życia i spędzają sen z powiek wielu z nas. Na szczęście nowoczesne zabiegi pozwalają coraz skuteczniej oszukać czas. Hitem ostatnich miesięcy jest zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, czyli własnej krwi. Efektami „vampire face lift”, czyli wampirzego liftingu już pochwaliły się m.in.: Kim Kardashian czy top modelka Bar Refaeli. A to dopiero początek…

Co to jest wampirzy lifting?

To zabieg, w czasie którego pacjentowi wstrzykiwana jest własna krew. Osocze bogatopłytkowe (uzyskiwane z krwi) jest bogate w komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczą witalność, staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Wskazania do przeprowadzenia wampirzego liftingu?

Z zabiegu mogą skorzystać osoby, które chcą pozbyć się zmarszczek lub je zredukować,a  także zwiększyć elastyczność skóry oraz w widoczny sposób ją odmłodzić i ujędrnić. Jest to zabieg dla osób, które chcą zrewitalizować skórę i zniwelować oznaki starzenia.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciążą i karmienie piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • choroby krwi,
  • opryszczka,
  • zmiany ropne skóry,
  • przyjmowanie leków wzmagające krwawienie i jego czas (np. aspiryna).

Wampirzy lifting krok po kroku

To zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, uzyskiwanego z krwi. Produkt na którym ja pracuję, to Szwajcarski preparat Regeneris. Jest to jedyny zestaw na rynku, który posiada rejestrację CERN, FDA, oraz 21 certyfikatów ISO. Technologia oparta o Regeneris jest biokompatybilna z ciałem pacjenta, bez ryzyka nietolerancji i alergii. Tylko oryginalne zestawy gwarantują długotrwałe efekty i pozwalają skórze na odnowę i rewitalizację. Pamiętajmy, że osocza ze zwykłych probówek laboratoryjnych nie można wstrzykiwać.  Bardzo ważne jest, że zabieg z wykorzystaniem Regeneris nie niesie ryzyka możliwości wystąpienia sztucznego wyglądu twarzy, w przeciwieństwie do innych technik z użyciem tzw. wypełniaczy. Zabieg nie wymaga hospitalizacji, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 30 do 60 minut. Od pacjenta pobierana jest krew, następnie dodany do niej zostaje środek przeciwzakrzepowy. Taką mieszankę umieszcza się w wirówce, gdzie krwinki czerwone oddzielone zostają od osocza bogato i ubogopłytkowego. Następnie mieszankę z osoczem bogatopłytkowym, aplikuje się w skórę nakłuwając ją.  

Efekty wampirzego liftingu

Efektem zabiegu jest wygładzona, odmłodzona i widocznie ujędrniona skóra, a także redukcja lub wyeliminowanie zmarszczek.

Czasu nie da się zatrzymać, ale można wykorzystać swoją naturalną siłę, która drzemie w naszej krwi, aby cofnąć oznaki starzenia. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Znajdź zaufany gabinet medycyny estetycznej w swoim mieście

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *