O Moment.pl

Promocja BLIK i Moment.pl! Umów się przez naszą aplikację i odbierz 10 zł zniżki

promocja moment i BLIK

Nie ma co ukrywać: wszyscy lubimy dobre okazje! Właśnie dlatego wspólnie z BLIK przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Wybierając tę formę płatności w aplikacji mobilnej Moment.pl, możecie odebrać 10 zł zniżki na wizytę!

Choć płatności BLIK ułatwiają nam życie już od dawna, w dobie koronawirusa zyskały jeszcze większą wartość. Nie dość, że niezmiennie stanowią jedną z najwygodniejszych form płatności, teraz dodatkowo pomagają nam dbać o wzajemne bezpieczeństwo. Pozwalają ograniczyć płatności gotówkowe i konieczność dotykania terminala, a także skracają czas, jaki spędzamy w salonie. Wspólnie z marką BLIK stwierdziliśmy, że warto dodać do tego wszystkiego wisienkę na torcie w postaci zniżki na wizyty!

Bezpieczna płatność z góry – bezpieczniejszy salon

W ostatnim czasie stało się bardzo ważne, aby wizyty w salonach ograniczać do niezbędnych czynności związanych z zabiegiem. Właśnie dlatego w nowych przepisach pojawił się zakaz osobistego umawiania się w placówkach, a także zalecenie, by w miarę możliwości płatności również realizować zdalnie.

Dzięki Moment.pl i BLIK możemy spełnić oba te wymagania na raz: zarówno wygodnie umówić się na wizytę, jak i bezpiecznie za nią zapłacić – wszystko online. Warto przy tym pamiętać, że w ten sposób zadbamy nie tylko o własny komfort i bezpieczeństwo, ale także o pracowników salonów, bo ułatwimy im kwestie organizacyjne związane z naszą wizytą.

Zapłać blikiem i odbierz zniżkę na wizytę

Aby bezpieczne płatności online przyniosły Wam jeszcze więcej korzyści, wspólnie z BLIK przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Co to takiego? 10 zł zniżki na wizytę zarezerwowaną za pośrednictwem naszej aplikacji i opłaconą (lub przedpłaconą) właśnie blikiem! Jak odebrać taką zniżkę?

Wystarczy, że wykonasz 3 proste kroki:

  • Pobierz lub otwórz aplikację Moment.pl.
  • Wybierz usługę za mini. 100 zł.
  • Wskaż BLIK jako formę płatności, a jednorazowy rabat naliczy się automatycznie przy finalizacji!
    Możesz zapłacić za całą wizytę lub dokonać tylko przedpłaty, jednak w obu przypadkach warunkiem jest minimalna kwota 100 zł.

Promocja jest dostępna tylko w salonach korzystających z Moment Pay – czyli funkcji umożliwiającej płacenie za ich usługi przez internet. Jeśli Twój ulubiony salon nie udostępnia jeszcze takiej opcji, koniecznie daj mu znać, że chcesz płacić bezpiecznie!

Masz ochotę na zniżkę i bezpieczną wizytę w salonie urody? W takim razie nie czekaj – umów się już dziś! Jeśli nie masz jeszcze aplikacji Moment.pl, pobierz ją tutaj i już teraz skorzystaj z naszej promocji.

Szczegóły i regulamin promocji znajdziesz tutaj.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *