O Moment.pl

[AKTUALIZACJA] Ruszamy z drugą edycją promocji BLIK i Moment.pl! Teraz jeszcze łatwiej zyskasz 10 zł zniżki!

promocja moment i BLIK

[AKTUALIZACJA] Już 3-go sierpnia ruszamy z drugą edycją akcji BLIK i Moment.pl! Na Waszą prośbę obniżamy próg udziału w promocji – tym razem super prosty rabat 10 zł odbierzecie już przy płatności za minimum 50 zł! Dzięki temu na zniżkę załapią się także usługi barberskie, mani i pedi oraz inne drobne zabiegi. Pamiętajcie tylko, aby przed dokonaniem rezerwacji upewnić się, że macie aktualną wersję aplikacji!

Zamów kartę podarunkową na Moment.pl Zamów kartę podarunkową na Moment.pl

Nie ma co ukrywać: wszyscy lubimy dobre okazje! Właśnie dlatego wspólnie z BLIK przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Wybierając tę formę płatności w aplikacji mobilnej Moment.pl, możecie odebrać 10 zł zniżki na wizytę!

Choć płatności BLIK ułatwiają nam życie już od dawna, w dobie koronawirusa zyskały jeszcze większą wartość. Nie dość, że niezmiennie stanowią jedną z najwygodniejszych form płatności, teraz dodatkowo pomagają nam dbać o wzajemne bezpieczeństwo. Pozwalają ograniczyć płatności gotówkowe i konieczność dotykania terminala, a także skracają czas, jaki spędzamy w salonie. Wspólnie z marką BLIK stwierdziliśmy, że warto dodać do tego wszystkiego wisienkę na torcie w postaci zniżki na wizyty!

Bezpieczna płatność z góry – bezpieczniejszy salon

W ostatnim czasie stało się bardzo ważne, aby wizyty w salonach ograniczać do niezbędnych czynności związanych z zabiegiem. Właśnie dlatego w nowych przepisach pojawił się zakaz osobistego umawiania się w placówkach, a także zalecenie, by w miarę możliwości płatności również realizować zdalnie.

Dzięki Moment.pl i BLIK możemy spełnić oba te wymagania na raz: zarówno wygodnie umówić się na wizytę, jak i bezpiecznie za nią zapłacić – wszystko online. Warto przy tym pamiętać, że w ten sposób zadbamy nie tylko o własny komfort i bezpieczeństwo, ale także o pracowników salonów, bo ułatwimy im kwestie organizacyjne związane z naszą wizytą.

Zapłać blikiem i odbierz zniżkę na wizytę

Aby bezpieczne płatności online przyniosły Wam jeszcze więcej korzyści, wspólnie z BLIK przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Co to takiego? 10 zł zniżki na wizytę zarezerwowaną za pośrednictwem naszej aplikacji i opłaconą (lub przedpłaconą) właśnie blikiem! Jak odebrać taką zniżkę?

Nowe zasady – wystarczy, że wykonasz 3 proste kroki:

  1. Pobierz lub otwórz aplikację Moment.pl.
  2. Wybierz usługę za minimum 50 zł.
  3. Wskaż BLIK jako formę płatności, a jednorazowy rabat naliczy się automatycznie przy finalizacji! Możesz zapłacić za całą wizytę lub dokonać tylko przedpłaty, jednak w obu przypadkach warunkiem jest minimalna kwota 50 zł.

Promocja jest dostępna tylko w salonach korzystających z Moment Pay – czyli funkcji umożliwiającej płacenie za ich usługi przez internet. Jeśli Twój ulubiony salon nie udostępnia jeszcze takiej opcji, koniecznie daj mu znać, że chcesz płacić bezpiecznie!

Masz ochotę na zniżkę i bezpieczną wizytę w salonie urody? W takim razie nie czekaj – umów się już dziś! Jeśli nie masz jeszcze aplikacji Moment.pl, pobierz ją tutaj i już teraz skorzystaj z naszej promocji.

Szczegóły i regulamin promocji znajdziesz tutaj.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *