Inspiracje

Pomysł na świąteczny prezent Last Minute

Pomysł na świąteczny prezent Last Minute

Do Świąt zostało kilka dni, a Ty wciąż zastanawiasz się nad idealnym prezentem dla członków rodziny lub przyjaciół? Agnieszka Robakiewicz z warszawskiego salonu Ce-Ce Beauty Clinic przedstawia pomysł na prezent, który zadowoli Panie i Panów, nawet tych najbardziej wymagających. 

W czasach, w których brak czasu doskwiera nam w każdej dziedzinie życia, jesteśmy zestresowani i ciągle “w biegu” powinniśmy w sposób szczególny zadbać o moment dla siebie. Święta i rozpoczynający się nowy rok są idealnym pretekstem do zwolnienia tempa życia, przynajmniej na kilka godzin. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie odrobinę spokoju i chwilę odprężenia – postaw na bon podarunkowy do salonu fryzjerskiego, kosmetycznego czy SPA. Uśmiech gwarantowany!

Bon podarunkowy do salonu urody – dostępne opcje

Bon kwotowy

To świetne i uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli osobie obdarowanej na samodzielne wybranie zabiegu w danym salonie. Ta opcja cieszy się zdecydowanie największą popularnością, ponieważ bon można zrealizować w zależności od potrzeby czy nastroju. Salony mają zazwyczaj przygotowane gotowe opcje kwotowe: 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł, itd., z opcją dopłaty przy realizacji usługi droższej czy większej liczby zabiegów. Ważność bonu zależy od salonu, jednak jest to często przedział od miesiąca do pół roku.

Bon na konkretną usługę

Drugą opcją jest bon na daną usługę, której nazwa zostaje wpisana na voucherze. W salonach można nabyć bony na każdą usługę z oferty, a ich cena jest równa usłudze w cenniku. Najchętniej kupujemy bony na masaże i relaksacyjne rytuały, chętnie obdarowujemy się również voucherami na metamorfozę włosów czy paznokci wraz z zabiegami pielęgnacyjnymi.

Gdzie kupić bon podarunkowy?

Bony podarunkowe można zakupić bezpośrednio w salonach, niektóre z nich, tak jak Ce-Ce Beauty Clinic w Warszawie, poza tą możliwością oferują również sprzedaż voucherów na swoich stronach internetowych. Informacji o zasadach zakupu i realizacji bonów należy szukać w mediach społecznościowych danego salonu lub na stronie internetowej.

Zalety bonów podarunków:

  • to dobry prezent zarówno dla Pań jak i Panów,
  • uniwersalna opcja,
  • dowolny termin realizacji,
  • w przypadku bonów kwotowych – dowolność przy wyborze usługi,
  • rozwiązanie korzystne cenowo – sam wybierasz ile wydajesz.

Zostało jeszcze kilka dni, więc jeśli wciąż szukasz prezentu idealnego, nie czekaj i kup bon podarunkowy do salonu urody.

Wesołych Świąt!

Bon podarunkowy Ce-Ce beauty Clinic Warszawa

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Znajdź najlepszy salon urody w swoim mieście

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *