Paznokcie

100 pomysłów na zimowy manicure

Szukasz pomysłu na świąteczny manicure? Pragniesz zaszaleć ze zdobieniami na Sylwestra lub w czasie karnawału? A może zależy Ci na stylizacji paznokci dostosowanej do zimowej aury? Wspólnie z salonami Lilu Hair&SPAManiFaktura, Eva Visage, Arnika, KobieteriaBogusława Herda Permanentny Make-up, Pro-Cosmetica oraz Natalia przygotowaliśmy dla Ciebie 100 nietuzinkowych propozycji na zimowe paznokcie.

Paznokcie

Paznokcie żelowe

Jesteś zapracowana, wiecznie w biegu i nie masz chwili dla siebie? Chcesz zawsze dobrze wyglądać, ale nie możesz poświęcić zbyt wiele czasu na zdobienie paznokci? A może Twoje paznokcie często się łamią i kruszą, a Ty marzysz o trwałym manicure? Znamy sprawdzony sposób. Poznaj manicure żelowy już teraz!

Paznokcie

Manicure hybrydowy z ombre krok po kroku

Manicure hybrydowy jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów na paznokcie. Prawidłowo wykonana usługa pozwoli cieszyć się efektem aż przez kilka tygodni. W filmie z cyklu pt. “Zabiegi krok po kroku” Bogusława Herda z Salonu “Bogusława Herda Permanentny Make-Up” prezentuje, jak wykonywana jest hybryda z popularnym ombre i ręcznym zdobieniem.

PaznokciePodologia

Wrastający paznokieć jest dość popularną, a jednocześnie bolesną i ciężką do samodzielnego wyleczenia dolegliwością. Podolog Larysa Sobiech wyjaśnia przyczyny wrastania paznokci, a także dzieli się wskazówkami na temat leczenia tego problemu i profilaktycznego dbania o stopy.