Skarpetki złuszczające hit, czy kit?

Skarpetki złuszczające to ostatnio bardzo popularny sposób na pozbycie się zrogowaceń na stopach. Dlaczego je tak lubimy? Dlaczego są takie popularne? Skąd tyle kontrowersji wokół tego tematu? Twoje wątpliwości rozwieje podolog, Larysa Sobiech. Dowiedz się, jak i kiedy stosować skarpetki złuszczające martwy naskórek.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

Na czym polega akupresura stóp

Jak wiemy, medycyna chińska obfitowała w zabiegi skoncentrowane na działaniach leczniczych zgodnych z naturą, różnego rodzaju energiami oraz funkcjonowaniem organizmu ludzkiego. Od podolog Larysy Sobiech dowiesz się, jak masaż poszczególnych punktów na stopach wpływa na Twoje zdrowie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zimowa pielęgnacja stóp

Jak dbać o stopy zimą

Zimowa pielęgnacja stóp może być łatwa i przyjemna. Wystarczy pamiętać o kilku ważnych aspektach. Od podolog Larysy Sobiech dowiesz się, jak zadbać o skórę stóp w zaciszu domowym i kiedy najlepiej wybrać się do specjalisty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Jak dbać o stopy jesienią?

jak dbać o stopy jesienią

Jesienna pielęgnacja stóp to bardzo ważny aspekt dbania o ciało. Skóra bywa narażona na skrajne warunki atmosferyczne: od minusowych temperatur po nadmierne ciepło i wilgoć. O tym, jak dbać o stopy w chłodniejsze miesiące opowiada podolog Larysa Sobiech.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Jak dbać o stopy latem?

Rezerwacja online podolog Moment.pl

Latem na stopy działają inne bodźce niż w czasie pozostałych pór roku. Skóra jest wystawiona na nadmierne działanie słońca, wiatru, wody czy piasku. Dodatkowo organizm męczy się szybciej i potrzebuje optymalnego nawodnienia. Podolog Larysa Sobiech podpowiada, czego potrzebują stopy latem i jak je odpowiednio pielęgnować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jak przygotować stopy na wiosnę?

Najlepsze salony kosmetyczne Moment.pl

Nadeszła wiosna i stopniowo zamieniamy ciepłe buty na czółenka, szpilki i półbuty. Podolog Larysa Sobiech podpowiada, jak przygotować i pielęgnować stopy wiosną.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Podolog radzi – leczenie grzybicy paznokci

Rezerwacja online podolog - Moment.pl

Czy z problemem jakim jest grzybica można udać się do gabinetu podologicznego? Oczywiście! Jeśli podejrzewasz, że Twoje stopy zaatakował nieprzyjaciel, podolog to specjalista u którego możesz szukać pomocy.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Kim jest podolog i czym się zajmuje?

Rezerwacja online w salonach kosmetycznych Moment.pl

Podologia to nowa dziedzina kosmetologii, która zajmuje się profilaktyką i leczeniem stóp. W Polsce coraz częściej korzystamy z usług specjalistów podologów, warto więc poznać lepiej specyfikę ich pracy. Może już wkrótce i ty odwiedzisz gabinet takiego eksperta?

[Głosów:1    Średnia:5/5]