O Moment.plPorady

Opinie – dlaczego warto je wystawiać i jak to robić, by były pomocne?

opinie w Moment.pl

Korzystasz z opinii na temat zabiegów, które Cię interesują? Wystawiaj też swoje! W ten sposób pomagasz innym odnajdować najlepsze usługi, a także pokazujesz ulubionym salonom, że doceniasz ich pracę!

Wystawianie opinii w sieci to niepisany krąg przysług. Ktoś zostawia komentarz, aby pomóc Ci trafić do najlepszego specjalisty, Ty piszesz po to, żeby pomóc w tym kolejnym osobom – i tak dalej. Im więcej wpisów, tym większa szansa, że każdy z nas wybierze dobrze, bez niepotrzebnych eksperymentów i rozczarowań. Z kolei dla salonów nasze opinie to miły gest, który pokazuje, że cenimy jakość ich usług. A jaką rolę ma tu Moment.pl?

Sprawdzona baza wiarygodnych ocen

Opinie funkcjonują w Moment.pl już od samego początku istnienia platformy. Naszym celem było bowiem nie tylko udostępnienie wygodnej rezerwacji online, ale także stworzenie bazy topowych salonów, w której każdy będzie mógł bez trudu odnaleźć zaufanych specjalistów ze swojej okolicy.

Zaufanych, to nasze słowo klucz! Właśnie dlatego podstawową zasadą momentowego systemu opinii jest to, że każdą ze swoich wizyt możesz ocenić tylko raz – i to tylko, jeśli faktycznie się odbyła. Dzięki temu masz pewność, że opinie wystawiane przez innych użytkowników są równie wiarygodne, jak Twoja.

Jak napisać wartościową opinię?

To proste! Zastanów się, na jakich informacjach Ci zależy, kiedy to TY szukasz opinii, a potem napisz dokładnie to, co byłoby przydatne dla Ciebie. Nie musisz się rozpisywać, ale nie ograniczaj się do zdawkowego “wszystko ok”. Poświęć minutę (tylko tyle!) na napisanie 2-3 zdań, które dadzą innym wyobrażenie o tym, jak wyglądała Twoja wizyta – i to wystarczy!

Nie musisz być mistrzem pióra!

A co, jeśli “lekkie pióro” nie jest Twoją mocną stroną? Nic się nie martw. O wartości opinii naprawdę nie świadczy to, czy zawiera wyszukane słowa lub inne ozdobniki. Po prostu przekaż jasno, co masz do powiedzenia! Możesz wspomnieć, kto realizował Twoją wizytę, co wywarło na Tobie największe wrażenie, a także dodać jakieś dodatkowe spostrzeżenia – jeśli takie masz.

Jak dodać opinię na Moment.pl?

Niedługo po zakończeniu wizyty otrzymasz na maila wiadomość z prośbą o wystawienie oceny. Kiedy klikniesz znajdujący się w treści odnośnik, przejdziesz do krótkiego formularza – to właśnie miejsce na Twoją opinię. Napisz, co masz do powiedzenia, a gdy skończysz, po prostu zatwierdź. I gotowe! Jeżeli używasz aplikacji Moment.pl, powiadomienie o wizytach oczekujących na ocenę znajdziesz także tam. Na Twoim profilu, przy ocenach, pojawi się czerwone oznaczenie z cyferką – informującą o tym, ile wizyt czeka na Twój komentarz.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *