InspiracjeO Moment.pl

Nowość w sam raz na Święta! Karta podarunkowa do tysięcy salonów z Moment.pl!

Karta podarunkowa Moment.pl

Choć za oknami zimno i szaro, my nie zwalniamy tempa! I tak oto mamy dla Ciebie wspaniałą nowość: uniwersalną kartę podarunkową, którą możesz wykorzystać we wszystkich salonach z Moment.pl, które udostępniają opcję płatności online.

Jako że Moment.pl to wyjątkowa platforma zrzeszająca tysiące najlepszych salonów urody z całej Polski, od dłuższego czasu pracowaliśmy nad wprowadzeniem kart podarunkowych, które mogłyby być realizowane w dowolnie wybranych przez użytkownika salonach. Ku naszej radości właśnie nadszedł ten dzień – i to w idealnym momencie, aby ułatwić Ci zakup idealnego prezentu na mikołajki lub pod choinkę! 

Jedna karta, tysiące salonów

Nie od dziś wiadomo, że bony podarunkowe to świetny pomysł na prezent – i to dosłownie na każdą okazję. Często jednak bywa tak, że nie do końca wiemy, z jakiej usługi ucieszyłby się adresat podarunku lub który salon najlepiej spełni jego oczekiwania. Dzięki Karcie Podarunkowej Moment.pl, obdarowywana przez Ciebie osoba może sama zdecydować, gdzie i na co wyda środki z karty – może nawet podzielić je pomiędzy różne salony i usługi. Taka elastyczność sprawia, że Twój prezent zawsze będzie strzałem w dziesiątkę!

Karta podarunkowa Moment.pl
Szukasz pomysłu na idealny prezent? Kup kartę podarunkową Moment.pl!

Jak płacić kartą podarunkową Moment.pl?

Karta podarunkowa jest teraz na liście form płatności online, spośród których możesz wybierać, rezerwując terminy przez portal lub aplikację. Aby zapłacić nią za wizytę, wystarczy, że w odpowiednim miejscu wpiszesz numer swojej karty i… voila! Rezerwacja jak zwykle przebiega super łatwo i w ciągu niespełna minuty masz już opłacony termin. Gdy dokonasz takiej płatności, odpowiednia kwota zostanie odjęta z Twojego salda, a na Twój adres e-mail trafi wiadomość z potwierdzeniem oraz informacją o tym, ile środków zostało Ci jeszcze do wykorzystania.

12 miesięcy przyjemności

Co bardzo ważne, każda karta podarunkowa Moment.pl jest ważna aż 365 dni od zakupu, co oznacza, że ktokolwiek stanie się jej posiadaczem, ma aż 12 miesięcy na wykorzystanie dostępnego na niej salda. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że Ty lub obdarowana przez Ciebie osoba nie zdąży wykorzystać środków – nawet jeśli karta opiewa na większą sumę. A skoro o tym mowa – karty dostępne są w kilku opcjach kwotowych: 100, 200 i 500 zł lub wybrana przez Ciebie wartość powyżej 20 zł.

Jak to dokładnie działa?

Kartę podarunkową Moment.pl możesz kupić przez naszą aplikację lub www.moment.pl/karta-podarunkowa. Proces zakupu to tylko kilka prostych kroków, podczas których między innymi wybierzesz kwotę, jaką chcesz zasilić kartę. Gdy dokonasz zakupu, otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem, niezbędnymi informacjami (m.in. saldo, numer identyfikacyjny, data ważności karty) oraz samą kartą w formacie PDF. Jeśli więc kupujesz ją na prezent, możesz łatwo przesłać ją do odpowiedniej osoby. Na Twoim koncie w Moment.pl, pojawiła się także nowa zakładka – “Karty podarunkowe”, gdzie w każdej chwili możesz sprawdzić swoje aktualne saldo oraz dokonać zakupu nowej karty.

Szczegółowe informacje oraz regulamin korzystania z karty znajdziesz tutaj.

A jeśli nadal szukasz idealnych podarunków na mikołajki i święta – nie trać więcej czasu na poszukiwania i już teraz spraw swoim bliskim wyjątkowy prezent, który będzie cieszył ich przez całe 12 miesięcy!

Karta podarunkowa do salonów fryzjerskich i kosmetycznych z Moment.pl!

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *