O Moment.pl

Nowa odsłona aplikacji Moment.pl

Wreszcie przyszła pora na metamorfozę aplikacji Moment.pl! Zmieniamy się dla Ciebie, aby poruszanie się po aplikacji było wygodnie, umawianie się do ulubionych salonów szybkie, a poszukiwanie nowych miejsc wartych odwiedzenia – proste jak nigdy dotąd!

Wprowadzone zmiany są odpowiedzią na potrzeby zgłaszane nam przez użytkowników takich jak Ty. Przeprowadziliśmy również testy konsumenckie, by znaleźć słabe punkty i wyeliminować je. 

Jeśli Twoja apka nie jest jeszcze zaktualizowana, zrób to od razu i korzystaj z wprowadzonych udogodnień: www.moment.pl/aplikacja. Tymczasem przedstawiamy nowe funkcje i wygląd aplikacji Moment.pl!

#1 Sprawdzony fryzjer? 3 kliknięcia i jesteście umówieni!

Udało Ci się znaleźć świetnego specjalistę, któremu ufasz i za żadne skarby świata nie umówisz się do nikogo innego? Teraz w 3 kliknięciach możesz rezerwować wizyty bezpośrednio u tego jedynego. Wystarczy w wizytówce salonu beauty kliknąć fotografię lub imię pracownika, wybrać opcję “Umów wizytę” i usługę z listy.

#2 Wyszukuj salony na mapie!

Szukasz kosmetyczki w pobliżu swojego miejsca pracy lub domu? Wybierz kategorię, np. “Kosmetyczka”, odpowiednie miasto i kliknij w prawym dolnym rogu w oznaczenie “Mapa”. Teraz możesz sprawdzić, jakie salony znajdują się w danej lokalizacji!

#3 Wypróbuj tryb nocny – wprowadziliśmy go w trosce o Twoje oczy! 

Lubisz umawiać wizyty wieczorami, bo w ciągu dnia nie masz na to czasu? Teraz aplikację możesz przeglądać nocą, nie mrużąc oczu i nie budząc współlokatorów światłem telefonu. Dzięki ciemnemu motywowi ekran Twojego smartfona będzie emitował mniej niebieskiego światła. Może to wpłynąć na poprawę jakości snu, który jest przecież bardzo ważny. Jeśli również w ciągu dnia wolisz korzystać z ciemniejszej wersji aplikacji Moment.pl, śmiało! Tryb można uruchomić w zakładce „Konto”.

#4 Twoje plany się zmieniły? Edytuj termin!

Jeśli wyskoczyło Ci coś niespodziewanego i nie możesz pojawić się na umówionej wizycie, zamiast odwoływać – edytuj ją! Pamiętaj, by zmienić termin jak najszybciej, wtedy Twój ulubiony specjalista będzie miał możliwość znalezienia innego klienta na to miejsce. 

#5 Korzystaj wygodnie dzięki dolnemu paskowi 

Na dolnym pasku menu umieściliśmy to, z czego Ty i inni użytkownicy korzystacie najczęściej: wyszukiwarkę, ulubione miejsca, historię umówionych wizyt i ustawienia konta. Teraz masz te zakładki pod ręką, od razu po uruchomieniu aplikacji. Wygodnie, prawda?

#6 Umawiaj wizyty szybciej!

Po uruchomieniu aplikacji w 3 kliknięciach możesz trafić do listy usług odpowiedniego salonu. Jak? Wystarczy wcześniej kliknąć serduszko na wizytówce, aby dodać salon do ulubionych. Dzięki temu przed kolejną wizytą w tym samym miejscu lub w upatrzonym wcześniej salonie, nie będziesz tracić czasu na jego szukanie. Znajdziesz je w zakładce „Ulubione”.

Ponowna rezerwacja pójdzie Ci błyskawicznie również przez zakładkę “Wizyty”. Znajdziesz tam listę swoich dotychczasowych i zaplanowanych wizyt wraz ze wszystkimi informacjami, które mogą Ci się przydać: dokładna data, cena oraz nazwisko pracownika, który wykonywał usługę. Po kliknięciu przycisku “Zarezerwuj ponownie” aplikacja przeniesie Cię od razu do wyboru terminu tego samego zabiegu, u tego samego specjalisty. 

Pobierz nową wersję aplikacji tutaj i rezerwuj terminy na listopad oraz grudzień.  Pospiesz się, bo znikają w zawrotnym tempie! 

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *