Kosmetyka

Metody przedłużania rzęs

Najlepsze salony kosmetyczne - rezerwacja online Moment.pl

Kuszące, zalotne i piękne spojrzenie to często efekt długich i gęstych rzęs. Jest wiele metod, pozwalających na przedłużanie i zagęszczenie rzęs — sprawdź, czym się różnią i czy nie obciążają naturalnych rzęs?

W ofertach najlepszych salonów kosmetycznych, znaleźć można kilkanaście różnych zabiegów przedłużania rzęs. Który z nich warto wybrać? Aby uzyskać wyjątkowy efekt, niezwykle istotne jest to, aby odpowiednio dopasować długość, grubość i stopień podkreślenia rzęs. Poznaj dostępne metody i wybierz najlepszą dla siebie.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 zapewnia bardzo naturalny rezultat. Polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Dzięki temu rzęsy zostają przedłużone i delikatnie pogrubione.

Przedłużanie rzęs metodą 2:1 oraz 3:1

Przedłużanie rzęs metodą 2:1 oraz 3:1 analogicznie do powyższej metody, polega na przyklejaniu 2 lub 3 rzęs do jednej naturalnej rzęsy. Ten sposób znacznie obciąża rzęsy, przez co osłabia je i powoduje ich wypadanie. Jednak wyniki takich zabiegów są bardzo efektowne. Rzęsy są mocno zagęszczone oraz wydłużone.

Metoda kocie oko

Metoda kocie oko optycznie podkreśla spojrzenie i dodaje wyrazu, ponieważ polega na przedłużeniu rzęs jedynie w zewnętrznym kąciku oka. U osób z naturalnie krótkimi rzęsami ta metoda nie przyniesie “efektu WOW”.

Kępki

W tym wypadku kosmetyczka dokleja do naturalnych rzęs kępki, czyli rzęski składające się z kilku sztuk. Jednak często włoski nie układają się tak, jak powinny. Zabieg jest szybki, ale mało naturalny — prawie każdy dostrzeże efekt sztucznych rzęs.

Metoda piórkowa

Sprawdza się, szczególnie w przypadku słabych i rzadkich rzęsek. Polega na doklejeniu rzęs z naturalnego włosia lub futra. Pozwala wystylizować je w taki sposób, by uzyskać naturalny i lekki wachlarz gęstych rzęs.

Metoda 2D, 3D

Metoda 2D, 3D to innowacyjne techniki, które pozwalają uzyskać gęste i długie rzęsy. Z cienkich włosków tworzone są odpowiednio wyprofilowane wachlarzyki, które są umocowane na powiekach. Powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę oraz zapewniają większy komfort noszenia. Zaletą tej metody jest możliwość dużego zagęszczenia.

Doczepianie rzęs

Jeśli pragniesz uwodzić wzrokiem na randce lub imprezie albo potrzebujesz uwypuklić oczy na zdjęciach, to możesz skorzystać z doczepianych rzęs, które zapewniają jednorazowy efekt. MOże zainteresuje Cię również wiosenny makijaż krok po kroku.

Zagęszczanie rzęs

Zagęszczanie rzęs to ratunek dla kobiet z cienkimi, słabymi, gęstymi i jasnymi rzęskami. Sprawia, że stają się one grubsze i ciemniejsze, a spojrzenie nabiera głębi. Warto wybierać doświadczoną kosmetyczkę, bo każdy detal jest tutaj dobierany indywidualnie.

Pamiętaj, że sukces zabiegu zależy w dużej mierze od osoby wykonującej pracę przy rzęsach! Należy udać się do zaufanej kosmetyczki, która dobierze sposób przedłużenia i zagęszczenia rzęs, najbardziej odpowiedni do kondycji naturalnych rzęs oraz wskaże odpowiednią grubość, stopień podkręcenia i kolor włosków. Szukasz salonu stylizacji rzęs, który w odpowiedni sposób przedłuży i zagęści Twoje rzęsy? Sprawdź na moment.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Znajdź najlepszy salon urody w swoim mieście

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *