FryzjerMedycyna estetyczna

Dowiedz się na czym polega zawód tychologa

Borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów? A może doskwiera Ci łupież lub inna dolegliwość skóry głowy? Martyna Naskręt z Instytutu Urody Souvre w Inowrocławiu przedstawia na czym polega praca trychologa, jak przebiega konsultacja trychologiczna i z jakimi problemami możemy zgłosić się do specjalisty.

KosmetykaMedycyna estetyczna

Dowiedz się jakie zabiegi warto wykonać po zimie

Już dziś przygotuj się na wiosnę. Twoja cera z pewnością jest zmęczona niskimi temperaturami i chłodnym wiatrem. Zadbaj o to, aby na nowo odzyskała witalność. Zatroszcz się o nią kompleksowo w domu, a podstawową pielęgnację wesprzyj profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi w salonie urody. Podpowiadamy, jak zadbać o skórę po zimie.

Medycyna estetyczna

Jak się odchudzić w 7 krokach

Nadchodząca wiosna, dodatkowe kilogramy po ciąży, zwolniony metabolizm spowodowany wiekiem czy chociażby chęć założenia ulubionych dżinsów – każdy powód jest dobry, żeby poprawić wygląd swojej sylwetki. O jej kondycji świadczy nie tylko nadmiar tłuszczyku, ale także cellulit i rozstępy. Dlatego rozpoczynając przygotowania do nowego sezonu, najpierw dobrze przyjrzyjmy się swojej figurze. Co najbardziej nam doskwiera i jakimi sposobami możemy temu zaradzić?

Medycyna estetyczna

Ta nowatorska metoda zyskuje coraz więcej zwolenników. Wystarczy kilka minut w kriokomorze i krew krąży aż cztery razy szybciej! Dzięki wyjątkowo niskiej temperaturze opuszczą Cię wszelkie dolegliwości zdrowotne, a ciało stanie się jak nowo narodzone! Nie tylko pozbędziesz się doskwierającego bólu, ale także zapewnisz sobie skuteczną kurację odmładzającą. Nie zwlekaj i już dziś poddaj się krioterapii. 

Medycyna estetyczna

To jeden z najtrudniejszych problemów skórnych, jakie mogą Ci się przytrafić. Na początku wcale ich nie widać, a z czasem pojawiają się paskudne, czerwone pręgi. I bardzo trudno je usunąć. Jeśli Twoja skóra często Cię piecze i swędzi lub spodziewasz się dziecka – powinnaś przystąpić do działania. Tylko to pozwoli Ci uniknąć szpecących śladów na ciele.