KosmetykaMedycyna estetyczna

Perfekcyjne modelowanie sylwetki z Maximus TriLipo

Maximus™ TriLipo- Kompletny system do modelowania sylwetki oraz poprawy kondycji skóry. Nie tylko redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, ale również modeluje partie ciała oporne na ćwiczenia. Zastanawiasz się nad poprawieniem kondycji skóry? Dowiedz się, co o zabiegu z użyciem urządzenia Maximus ma do powiedzenia Beata Bukowska z Gabinetu Kosmetycznego Maricler w Puszczykowie.

Czym jest Maximus?

Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Pomaga zniwelować zbędną tkankę tłuszczową. Stymulują komórki tłuszczowe do rozpadu, a te a nasz organizm ma szansę usunąć w procesie przemiany materii.

Jak działa Maximus?

Urządzenie Maximus TriLipo działa na kilku poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

Na czym polega technologia TriLipo

Ta technologia uwalnia i eliminuje tłuszcz oraz kształtuje sylwetkę. Ciśnienie wewnątrz i na zewnątrz powoduje drenaż tłuszczu. Skupiona energia TriLipo RF wywołuje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje i daje długoterminowy efekt napięcia skóry. Skurcz i regeneracja włókien kolagenowych oznaczają jedno dla naszej skóry – długoterminowy efekt napięcia.

Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Wewnątrz TriLipo DMA następuje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt „ściskania” powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki.

Co wyróżnia zabieg Maximus?

Maximus jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Efektem tego jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki lub owalu twarzy. Zabiegi z wykorzystaniem tej technologii stosowane są do odmładzania i zagęszczania skóry, redukcji linii i zmarszczek, blizn i rozstępów. Wpływają korzystnie na wyrównanie kolorytu skóry.

Efekty zabiegu Maximus

System Maximus jest najbardziej kompleksowym systemem anti-aging dostępnym na rynku. Zaopatrzony jest w cztery głowice, które zapewniają pełną gamę efektywnych, bezpiecznych, komfortowych i łatwych w wykonaniu zabiegów.

Efekty widoczne to:

 • redukcja zmarszczek,
 • ujędrnienie i odmłodzenie skóry,
 • poprawa konturów skóry,
 • poprawa napięcia skóry,
 • redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych,
 • lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni,
 • detoksykacja i drenaż limfatyczny,
 • poprawa krążenia krwi i dotlenienie.

Zabieg urządzeniem Maximus krok po kroku

Przed rozpoczęciem zabiegu, na obszar zabiegowy nakładana jest gliceryna oraz specjalny strój jak do endermologii. Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą zgodnie ze schematem dopasowanym do poszczególnych części ciała czy twarzy. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania. Ta „gimnastyka” mięśni wspomaga modelowanie kształtów ciała i owalu twarzy. Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 30 do 45 minut, na twarzy od 20 do 30 minut.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy mogę wybrać tylko jeden obszar zabiegowy

Można wybrać dowolny obszar zabiegu.

Jak często należy powtarzać zabieg

Aby zabieg przyniósł oczekiwany efekt należy go powtarzać raz w tygodniu.

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii

Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zostanie Ci założona karta pacjenta, na której zapisywane będą wyniki kolejnych zabiegów.

Przeciwwskazania do zabiegu urządzeniem Maximus:

 • Wiek poniżej 18 roku życia.
 • Stymulator serca.
 • Wewnętrzny defibrylator przeszłości.
 • Wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne.
 • Metalowe bądź inne implanty w okolicy zabiegowej.
 • Ciąża bądź karmienie piersią lub na brzuchu w okresie menstruacji.
 • Nowotwór bądź historia nowotworowa, w szczególności nowotwór skóry, przednowotworowe znamiona.
 • Osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV, bądź użyciem immunosupresyjnych leków.
 • Poważne jednoczesne schorzenia takie jak choroby serca, bądź epilepsja.
 • Pacjenci z problemami, na które negatywnie może wpływać ciepło.
 • Pacjenci z historią chorobową stymulowaną przez ciepło, takie jak powracająca opryszczka w obszarze zabiegowym.
 • Pacjenci mogą mieć zabieg wykonany tylko i wyłącznie jeśli przestrzegają profilaktycznego reżimu.
 • Pacjenci, którzy mają zmniejszoną bądź podwyższoną percepcję zmiany temperatur.
 • Pacjenci, którzy mają obszary w których występują zaburzenia sensoryczne (czucia) w takich przypadkach jak uszkodzenia nerwów i neuropatia.
 • Jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, taki jak rany, krwotoki, zakaźne problemy, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź „świeżo” opalona skóra.
 • Żylaki w obszarze zabiegowym.
 • Historia chorób skóry takich jak keloidy, zaburzone gojenie ran, a także bardzo sucha i delikatna skóra.
 • Jakiekolwiek chirurgiczne, inwazyjne, ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym przed kompletnym zagojeniem.

Nie można stosować na pacjentach, którzy mieli implant w przeszłości, chyba że osoba wykonująca zabieg jest absolutnie pewna, że implant i wszystkie „połączenia” zostały całkowicie usunięte.

Koszt zabiegu urządzeniem Maximus

Koszt jednego zabiegu w salonie Maricler na wybraną okolicę, to 400 zł.

Chcesz, aby twoja skóra latem była jędrna i gładka? Z pomocą najnowszego urządzenia Maximus Trilipo i Kosmetologów Maricler osiągniecie wspaniałe efekty.

[Głosów:6    Średnia:4.5/5]
Znajdź zaufany gabinet medycyny estetycznej w swoim mieście

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *