Day SPAMasażRecenzje z zabiegów

Masaż balijski – co w nim niezwykłego?

Praca, dom, praca, dom, praca, dom… My, kobiety, coraz częściej słyszymy od siebie nawzajem, że jedyne, co teraz jest priorytetem w naszym życiu, to właśnie praca. Dlaczego? Jeśli i Ty chcesz od życia odrobiny przyjemności, przeczytaj artykuł specjalistki od masażu z salonu ViaSpa!

Pomyśl wreszcie o sobie

Natłok zadań i codziennych obowiązków oraz szybkie tempo życia sprawiają, że często czujemy się zdenerwowani. Jesteśmy zabiegani i zestresowani, a co za tym idzie – często zapominamy o sobie. Nie mamy czasu na nic, a co dopiero na relaksujące masaże SPA. Dodatkowo wciąż spychamy swoje potrzeby na ostatni plan, bo przecież trzeba odkładać na wczasy, samochód, na nowy model telefonu, na dzieci.

STOP!

A co by się stało, gdybyś tak w zamian… zadbała o siebie? Z własnego doświadczenia wiem, że odpowiedni masaż może zdziałać cuda. Jest w stanie przenieść nas do innego świata – świata relaksu, wyciszenia i odprężenia.

Masaż na odprężenie

Kiedy klientki pytają mnie, jakie masaże mamy w swojej ofercie, zaczynam wymieniać:

  • masaż twarzy,
  • masaż pleców,
  • masaż całego ciała,
  • masaż połączony z peelingiem,
  • masaż relaksacyjny,
  • masaż gorącymi kamieniami,
  • masaż gorącą świecą i
  • masaż balijski.

Masaż balijski, a co to takiego? Klientki często pytają z zaciekawioną miną, a ja się dyskretnie uśmiecham.

Oczami wyobraźni przenoszę się na najpiękniejszą wyspę, jaką kiedykolwiek w życiu widziałam i którą kocham ponad wszystko: na indonezyjską wyspę Bali.

Masaż balijski – co to takiego?

10 664 km od domu zgłębiałam tajniki masażu w międzynarodowej szkole SBIA pod okiem mojej wspaniałej trenerki Putu. W miejscu pełnym zieleni, wspaniałego jedzenia i cudownych ludzi.

To właśnie tam przekonałam się, że masaż balijski wpływa zbawiennie zarówno na nasze ciało, jak i na stan naszego umysłu. Z jednej strony to solidna porcja pielęgnacji skóry, ponieważ jest on wykonywany na specjalnym olejku z kwiatów ylang–ylang, który doskonale natłuszcza, regeneruje oraz wygładza naszą skórę. Z drugiej strony przywraca równowagę, daje poczucie lekkości, wolności i wewnętrznego spokoju.

Czym masaż balijski się wyróżnia?

Należy zaznaczyć, iż różni się on mocno od klasycznego masażu. Wykorzystuje się tu bowiem głębokie oddziaływanie dłońmi, techniki stretchingu i akupresury. Ma szczególną moc regenerowania naszych sił witalnych, które tracimy na skutek stresu, o którym pisałam na początku artykułu. Działa kojąco na nasze zmysły, pobudza krążenie krwi i limfy, przeciwdziała bezsenności oraz uodparnia na smutki. Jest to egzotyczne połączenie intensywności i aromaterapii prosto z wyspy, gdzie żyją dobrzy i otwarci ludzie, którzy każdy rozpoczynający dzień witają z uśmiechem na twarzy.

Samopoczucie po takim zabiegu 10/10.

Już teraz możesz kupić bon online do naszego salonu z pierwszeństwem rezerwacji terminu! To co, widzimy się w ViaSpa?

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: 1

  • Podobnie odbywa się rozluźnienie ciała i umysłu w masażu tajskim. Masaż tajski ma ponad 2500 lat praktyki. W nim także działamy na ukojenie nie tylko naszego ciała, ale masaż pomaga także odzyskać równowagę psychiczną i jest momentem wytchnienia, którego każdy z nas tak potrzebuje.