O Moment.pl

Luty 2017 – podsumowanie najlepszych momentów

Najlepsze salony fryzjerskie i kosmetyczne Moment.pl

Najkrótszy miesiąc w roku za nami. Dla Moment.pl był to intensywny czas: ukazały się artykuły poradnikowe, rozwijaliśmy portal, współpracowaliśmy z partnerami, a wszystko po to, by najlepszy serwis rezerwacyjny służył Wam jeszcze lepiej! Szczególnie cieszy nas, że portalem interesują się znane polskie blogerki. Poniżej wyróżnione momenty lutego!

Mówią o nas

Popularność rezerwacji wizyt online w salonach urody rośnie, a nas bardzo cieszy, że Moment.pl pomaga Wam oszczędzać czas. Portal wzbudził zainteresowanie popularnych blogerek, które umówiły się dzięki niemu na wizyty. W lutym informacje o naszym portalu pojawiły się na blogach: Oleksandra.pl, Ania Maluje, Dbaj o włosy, Perfekcyjna w domu oraz Niebałaganka. Jakie były ich opinie? Przekonajcie się sami!

Ania maluje

Blog Ani odwiedza miesięcznie ponad 200 tysięcy osób. Ostatnio pojawiła się na nim relacja z wizyty u fryzjera, którą blogerka zarezerwowała online na Moment.pl. Ania obcięła włosy i wykonała zabieg modelowania z Olaplex. Jaki był efekt? Sprawdźcie koniecznie na: 

www.aniamaluje.com/2017/02/scieam-wosy-wygraj-200-z-na-fryzjera.html

Perfekcyjna w domu

Prowadząca blog perfekcyjnawdomu.pl Kinga Petrus pomaga kobietom organizować funkcjonowanie domu. Jak każda kobieta lubi pozwolić sobie na chwilę dla siebie. Na Moment.pl zarezerwowała przedłużanie rzęs, o czym poinformowała swoje czytelniczki:

http://perfekcyjnawdomu.pl/pomysl-o-sobie-niektore-obowiazki-moga-poczekac/

Oleksandra

Ikona blogosfery lifestylowej – Oleksandra Szepczyńska, którą w mediach społecznościowych obserwuje niemal 150 tysięcy osób, przetestowała portal Moment.pl. Zarezerwowała wizytę w salonie fryzjerskim. Potwierdziła, że na portalu znajdują się tylko renomowane salony urody. Koniecznie sprawdźcie efekt metamorfozy Oli: 

http://oleksandra.pl/art/silverblue/

Dbaj o włosy

Karolina, która na pielęgnacji włosów zna się doskonale, na Moment.pl zarezerwowała mezoterapię igłową skóry głowy. Przeczytajcie, jak przebiegał zabieg oraz jak oceniła Moment.pl:

http://www.dbaj-o-wlosy.com/2017/02/mezoterapia-iglowa-skory-glowy.html#more  

Niebałaganka

Blog Niebałaganka to czołowy blog dla kobiet, które mają wiele na głowie, jego autorka Ania – pomaga im lepiej zarządzać czasem. Moment.pl znalazł się w zestawieniu najlepszych odkryć ostatnich miesięcy według bloga Niebałaganka! Przekonajcie się sami:

http://niebalaganka.pl/7-rzeczy-19/

Nowe salony i gabinety

W lutym do Moment.pl dołączyło kilkadziesiąt topowych salonów i gabinetów urody z całej Polski. Witamy wśród najlepszych i życzymy wielu rezerwacji online!

Blog Moment.pl

Przez cały miesiąc na blogu Moment.pl publikowaliśmy rzetelnie przygotowane, merytoryczne teksty, tematycznie związane z urodą. Jest to wiarygodne źródło inspiracji i wiedzy, tworzone przez ekspertów.  

Przygotowania do targów

W marcu będziemy obecni na Beauty Forum w Warszawie. Przygotowania idą pełną parą. Jeśli będziecie brać udział w tym wydarzeniu – koniecznie nas odwiedźcie! Przyciągnie Was nasz żółty kolor #YellowPower!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *