Medycyna estetyczna

LPG Endermologia, czyli wyszczuplanie bez skalpela

Jak wyszczuplić ciało bez skalpela? Pozwala na to LPG Endermologia. O tym innowacyjnym i ekskluzywnym zabiegu modelującym sylwetkę opowie dziś ekspertka z salonu Hand Park Beauty.

Osoby, które chcą wynieść standardy dbania o swoje ciało na wyższy poziom, mają teraz taką możliwość. Salon kosmetyczny Hand Park Beauty oferuje zabieg na ciało, który w sposób nieinwazyjny i bezbolesny pozwala usunąć zbędną tkankę tłuszczową oraz wygładzić skórę. To nowoczesny i opatentowany zabieg LPG Endomologia. Jego konsekwencją jest tak bardzo pożądana, prawidłowo ukształtowana i młodo wyglądająca sylwetka. O takie efekty zadba nasz zespół!

Czym jest zabieg LPG Endermologia?

Zabieg LPG Endermologia, czyli Lipomassage by LPG, jest masażem wykonywanym za pomocą nowoczesnego urządzenia, wykorzystującego (prócz mechanicznych rolek masujących) podciśnienie, które pozwala głębiej masować daną partię skóry. Zabieg ten znacznie różni się od wszystkich innych masaży automatycznych, gdyż urządzeniem można dowolnie sterować i przez to lepiej wpływać na skórę. Należy nadmienić, że pozytywnych rezultatów, jakie przynosi, nie można otrzymać nawet podczas specjalistycznych i dedykowanych określonym problemom ciała masaży ręcznych. Endermologia oddziałuje bowiem na tkankę łączną skóry, rozbijając tłuszcz, stymulując fibroblasty i aktywując lipolizę w adipocytach już podczas pierwszego zabiegu. Innowacyjne programy (wyszczuplenie/ujędrnienie/wygładzenie) działają jeden po drugim, dzięki czemu efekty widoczne są natychmiast. Przeprowadzone badania potwierdziły, że lipomasaż skutecznie rozbija zalegającą tkankę tłuszczową, perfekcyjnie wygładza cellulit i poprawia wymianę płynów w organizmie.

Zabieg LPG Endermologia w praktyce

Dla komfortu naszych klientek zabieg masażu wykonuje się w specjalnym kostiumie, który zapewnia doskonałe przyleganie urządzenia masującego i jego kontakt z masowaną skórą. Jako że rolkami urządzenia możemy dowolnie sterować, zmieniając parametry ruchu każdej z nich, jesteśmy w stanie oddziaływać na ciało różnorako, a co za tym idzie, uzyskać różne rezultaty masażu. Kiedy skóra jest unoszona podciśnieniowo, odpowiednio obracające się rolki wywierają na ciało określone skutki:

 • kiedy rolki pracują w jednakowym kierunku, ale z różną prędkością, likwidują cellulit oraz stymulują pracę limfy,
 • gdy rolki masują skórę w kierunku zewnętrznym, rozbijają tkankę tłuszczową, aktywując w tym celu lipolizę podczas masażu,
 • kiedy rolki pracują przeciwbieżnie i rozmasowują skórę w kierunku dolnym, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra odzyskuje młody wygląd, staje się jędrna i elastyczna, a cellulit znika.

Warto również dodać, że aby takie efekty uzyskać, nie jest wymagana żadna specjalna „dieta cud”. Masaż w bardzo szybki sposób ukształtuje sylwetkę, dzięki temu, że pod wpływem ruchu tkanek podskórnych zostaną zapoczątkowane pewne procesy. Można do nich zaliczyć oczyszczenie tkanek, poprawę metabolizmu i optymalizację układu limfatycznego.

Komu polecany jest zabieg

Lipomassage by LPG stosuje się nie tylko w celach estetycznych. Sprawdza się podczas zabiegów terapeutycznych, a także w sporcie. Wskazania do jego przeprowadzenia to:

 • zaburzenia przemiany materii,
 • zaburzenia krążenia żylno-limfatycznego,
 • nerwobóle,
 • wady postawy,
 • stany wywołane przeciążeniem mięśni oraz stawów,
 • skłonności do gromadzenia się wody w organizmie – czyli obrzęki, zwłaszcza powstające w kończynach,
 • blizny,
 • rehabilitacja po kontuzjach czy urazach sportowych.

Jak przy każdym zabiegu, również w przypadku LPG Endermologii istnieją pewne przeciwwskazania do jej wykonania. Należą do nich choroby nowotworowe, zapalenie żył, przepuklina, infekcje, skórna wysypka lub inne uszkodzenia skóry, stany zapalne, tłuszczaki, naczyniaki, guzki. Nie należy poddawać się zabiegowi również w przypadku zażywania na co dzień leków przeciwzakrzepowych (antykoagulantów) oraz przez okres 3 miesięcy po porodzie lub 6 miesięcy po cięciu cesarskim.

Skutki zabiegu Lipomassage by LPG

Zabieg wykonany przez nasze przeszkolone ekspertki przynosi następujące rezultaty:

 • rozluźnia mięśnie równie dobrze, jak dedykowane temu masaże ręczne,
 • pozwala na poprawę metabolizmu podskórnego, dzięki czemu możliwe staje się usunięcie toksyn,
 • doskonale usuwa wszelkie obrzęki i przebarwienia skóry,
 • wygładza i odmładza skórę, nadając jej elastyczności i sprężystości,
 • poprawia krążenie krwi i limfy,
 • doskonale modeluje sylwetkę ciała i działa antycellulitowo,
 • rozmasowuje urazy i kontuzje, leczy blizny, obrzęki, żylaki itp.

Zabieg LPG Endermologia ma działanie kompleksowe, gdyż wpływa na wiele tkanek jednocześnie, dzięki czemu można na bieżąco obserwować jego skutki.

LPG Endermologia w liczbach

Masaż trwa 45 minut i przez cały ten czas urządzenie oddziałuje na tkankę podskórną, przez co jego skutki są obserwowalne już po pierwszym zabiegu. Ciało staje się jędrniejsze i wyszczuplone. Aby efekty były trwałe, konieczne jest przeprowadzenie serii składającej się z przynajmniej 5 zabiegów (albo więcej), zależnie od indywidualnych cech danej osoby. Seria zabiegów sprawia, że tkanki zwiększają i optymalizują wymianę płynów, tym samym usuwając zalegające toksyczne substancje, co pozwala organizmowi lepiej radzić sobie ze zbędną tkanką tłuszczową.

Pojedynczy zabieg w salonie Hand Park Beauty kosztuje 169 złotych. Warto jednak od razu zdecydować się na pełną serię, gdyż wówczas cena zostaje obniżona do 149 złotych/zabieg. Tylko po wykonaniu pełnej serii można liczyć na długotrwałe efekty.  Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty i przekonania się o tym na własnej skórze!

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *