Kosmetyka

Jak działa kwas kojowy?

Kwas kojowy to naturalny produkt wykorzystywany do usuwania przebarwień. Cechuje się również właściwościami przeciwstarzeniowymi. To łagodny środek o długotrwałym działaniu, który jest popularnym składnikiem kremów. Łatwo kupić kwas kojowy w aptekach i w sklepach z ekologicznymi kosmetykami. Preparat w czystej formie kosztuje niewiele i jest łatwy w aplikacji. Zobacz, jak go stosować.

Kosmetyka

Sprawdź jak zadbać o skórę wiosną?

Po zimie skóra często jest mocno wysuszona i podrażniona. Jeśli nie używałaś do jej ochrony odpowiednich środków, może być w opłakanym stanie. Wielkimi krokami zbliża się wiosna, dlatego warto zadbać o cerę i zapewnić jej odpowiednie nawilżenie. Dowiedz się jak cieszyć się piękną, zdrową skórą wraz z nadejściem pierwszych cieplejszych dni.

KosmetykaMedycyna estetyczna

Dowiedz się jakie zabiegi warto wykonać po zimie

Już dziś przygotuj się na wiosnę. Twoja cera z pewnością jest zmęczona niskimi temperaturami i chłodnym wiatrem. Zadbaj o to, aby na nowo odzyskała witalność. Zatroszcz się o nią kompleksowo w domu, a podstawową pielęgnację wesprzyj profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi w salonie urody. Podpowiadamy, jak zadbać o skórę po zimie.