O Moment.pl

Jesteśmy partnerem akcji Miasta Gdynia – „Wybierz Voucher w Gdyni”!

Voucher w Gdyni

Mieszkasz w Gdyni? A może chcesz wybrać się do niej na wakacje lub na weekend? Zaplanuj, jak spędzisz czas i już teraz spraw sobie bony do lokalnych hoteli, restauracji i wielu atrakcji turystycznych!

Czasy pandemii mocno uświadomiły wszystkim, jak ważne jest, aby każdy biznes – nawet taki ściśle stacjonarny – był w stanie choć w niewielkim stopniu funkcjonować w sieci. Dla branży beauty rozwiązaniem okazała się sprzedaż internetowych bonów oraz kosmetyków do pielęgnacji domowej. Ale kto powiedział, że vouchery nie będą równie dobrym rozwiązaniem dla innych branż? Tak właśnie zrodził się projekt Miasta Gdynia, w ramach którego na łamach naszego portalu kupicie teraz bony do lokalnych gdyńskich miejscówek. Już wyjaśniamy, o co chodzi!

Wspieranie się jest fajne!

Moment.pl z radością dołącza do kolejnej akcji, której celem jest wspieranie biznesów w czasie kryzysu. Już nie raz podkreślaliśmy, jak ważna naszym zdaniem jest współpraca między przedsiębiorcami. Wierzymy, że tylko dzięki niej mamy szansę wychodzić obronną ręką z trudnych sytuacji, takich jak tegoroczna pandemia. Właśnie dlatego bez mrugnięcia okiem zdecydowaliśmy się zostać partnerem akcji organizowanej przez Miasto Gdynia – i w związku z tym zaprosiliśmy do Moment.pl gdyńskich przedsiębiorców (także spoza branży beauty), którzy chcieliby oferować swoim klientom vouchery na swoje usługi.

Odkryj nową kategorię: Voucher w Gdyni!

W ramach akcji w Moment.pl pojawiła się właśnie specjalna kategoria Voucher w Gdyni. Znajdziecie tam najróżniejsze firmy – hotele, restauracje, kawiarnie, salony urody, a także atrakcje turystyczne, które postanowiły rozpocząć sprzedaż bonów online. Każdy taki bon jest ważny aż przez 12 miesięcy od zakupu, dzięki czemu nawet, jeśli Twoje plany ulegną zmianie lub chwilowo nie starczy Ci czasu na wykorzystanie go – masz mnóstwo czasu, aby to nadrobić.

Niekończące się przyjemności

Mamy też świetną wiadomość dla Was – użytkowników Moment.pl! Choć celem akcji jest wspieranie lokalnych biznesów, nie zabraknie w niej także niespodzianek dla samych klientów. Kiedy więc kupisz bon z kategorii Voucher w Gdyni, możesz liczyć na atrakcyjne bonusy, które jeszcze bardziej umilą Twój pobyt. Dla każdego coś dobrego!

Masz ochotę na wycieczkę do Gdyni? A może mieszkasz tu na stałe, ale chcesz zaplanować sobie przyjemne popołudnie lub weekend? Nie czekaj i już teraz odkryj Vouchery w Gdyni! Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *