Fryzjer

Mamy coś super dla Panów dbających o swój wygląd. Zastanawiasz się, jakie jakie fryzury dla mężczyzn będą modne w tym sezonie, jak dbać o brodę, czy na jaki zabieg wybrać się do najlepszego barbera?  Specjalnie dla Was Olaf Szrajer i Konrad Grabowski z Badger Men’s Grooming Club opowiadają o trendach na wiosnę 2018.

FryzjerMedycyna estetyczna

Dowiedz się na czym polega zawód tychologa

Borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów? A może doskwiera Ci łupież lub inna dolegliwość skóry głowy? Martyna Naskręt z Instytutu Urody Souvre w Inowrocławiu przedstawia na czym polega praca trychologa, jak przebiega konsultacja trychologiczna i z jakimi problemami możemy zgłosić się do specjalisty.

Fryzjer

Przyczyn wypadania włosów jest bardzo dużo. Czasem ten problem wynika ze złej pielęgnacji. Innym razem przyczyna leży głębiej, jak choćby z nieprawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jeśli jednak z każdym dniem widzisz, że włosów jest coraz mniej, to trzeba zastanowić się, jakie są tego przyczyny. Zauważasz ten problem u siebie? Jeśli tak, poznaj kilka istotnych kwestii.