Fryzjer

Przyczyn wypadania włosów jest bardzo dużo. Czasem ten problem wynika ze złej pielęgnacji. Innym razem przyczyna leży głębiej, jak choćby z nieprawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jeśli jednak z każdym dniem widzisz, że włosów jest coraz mniej, to trzeba zastanowić się, jakie są tego przyczyny. Zauważasz ten problem u siebie? Jeśli tak, poznaj kilka istotnych kwestii.

Fryzjer

Fryzury na Sylwester 2017/2018

Wystrzałowa i wyczekiwana przez cały rok impreza sylwestrowa coraz bliżej. Nieważne, czy tę wyjątkową noc spędzisz na balu, w klubie czy na domówce, jedno jest pewne – musisz wyglądać olśniewająco! W końcu jaki początek, taki cały rok. Razem z salonami Bonjour Madame by Julia KamińskaFryzjerstwo Easy, ModrzejewskAcademy, Salon Urody Beata Trawińska, K&M House of Hair przygotowaliśmy dla Ciebie 30 propozycji sylwestrowych fryzur. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Fryzjer

Barber Moment.pl

Męska fryzura to sprawa bardzo indywidualna. Chociaż są to przeważnie włosy krótkie, o jej doborze decydują: kształt twarzy, głębokość zakola czy sama struktura włosa. O tym, co jest modne w tym sezonie oraz na co powinni zwrócić uwagę panowie latem opowiada Sebastian Kopytek – uznany barber, który o męskim wizerunku wie wszystko!