Endermologia – jednorazowa przygoda czy styl życia?

Wachlarz usług beauty jest szeroki i ciągle rośnie. Mamy do wyboru zabiegi upiększające, wyszczuplające, nawilżające… Każdy z nich powinien być jednak przyjemny, bo przecież wizyta u kosmetyczki jest dla wielu kobiet jedynym momentem odprężenia. To kryterium spełnia z pewnością Endermologia, o której opowie więcej właścicielka salonu SPAandGO.

Czy piękne ciało to ciało wychudzone? Czy piękna kobieta to ta najszczuplejsza? Zdania są podzielone. Dla mnie, kosmetologa, piękna kobieta to kobieta zadbana, a kilogramy nie mają tutaj znaczenia. Ważna jest ładna, gładka skóra, dobrze napięta, bez widocznego cellulitu. Właścicielka takiej skóry może cieszyć się zdrowym wyglądem i świetnym samopoczuciem. A świetne samopoczucie to piękno płynące z wnętrza. Dlatego warto regularnie korzystać z zabiegów, które wspomagają codzienną pielęgnację skóry i utrzymanie jej w dobrej kondycji.

Endermologia – sposób na dobre samopoczucie

Dobrym wyborem są przyjemne, bezpieczne – bo bezinwazyjne – zabiegi Endermologii. Polegają na specjalistycznym masażu tkanki podskórnej, opatentowanym przez francuską firmę LPG wiele lat temu. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło jej stworzyć bezinwazyjną, mechaniczną stymulację skóry, pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Klientki SPAandGO korzystają z zabiegów Endermologii od prawie 10 lat. Na początku traktowały to jako sposób na szybką poprawę wyglądu przed sezonem na bikini, ale z czasem Endermologia stała się elementem ich stylu życia.  To dlatego, że ten wyjątkowy zabieg przyczynia się do poprawy nie tylko wyglądu, ale również samopoczucia.

Na czym polega Endermologia?

Endermologia LPG to precyzyjny masaż mechaniczny połączony z równoczesnym podciśnieniem, który silnie oddziałuje i stymuluje zarówno tkankę tłuszczową, jak i tkankę łączną skóry. Specjalny system rolek LPG działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe, stymulując proces lipolizy, produkcji kolagenu i elastyny. Za pomocą zabiegu jesteśmy w stanie skutecznie ujędrnić skórę, zniwelować cellulit i ładnie wymodelować sylwetkę. Zabieg trwa 40 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania. Nasze klientki te 40 minut traktują jak relaks, podczas którego poddają się specjalistycznemu masażowi za pomocą urządzenia do endermologii.  Najlepsze efekty uzyskujemy przy serii 10-15 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu.  O liczbie i częstotliwości zabiegów decyduje kosmetolog podczas pierwszej wizyty, w trakcie której pacjent ma również okazję przetestować zabieg.

Wskazania do zabiegu

Endermologia przynosi wspaniałe efekty w przypadku:

  • cellulitu tłuszczowego,
  • cellulitu wodnego,
  • obrzęków wodnych,
  • nadmiaru tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach ud, bioder, talii, brzucha czy ramion,
  • zwisającej, mało elastycznej skóry,
  • utraty jędrności skóry, np. po utracie wagi czy po ciąży,
  • bóli mięśniowych,
  • jako metoda wspomagająca odchudzanie i wyszczuplanie.

Zabieg ten jest doskonały dla uzyskania wspaniałego samopoczucia na co dzień, jeżeli tylko pomyślimy o Endermologii jako elemencie naszego stylu życia. Może nim zostać – tak, jak stała się elementem stylu życia pięknych Francuzek.

Zapraszam do spróbowania Endermologii i innych przyjemnych zabiegów w SPAandGO!

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *