O Moment.pl

Dołączamy do akcji #wspieramywsieci i zapraszamy do Moment.pl specjalistów z nowych branż

wspieramy w sieci

W czasach pandemii najważniejsze jest, abyśmy się nawzajem wspierali. Właśnie dlatego dołączamy do akcji Sieci Kobiet Przedsiębiorczych – #wspieramywsieci i wyciągamy pomocną dłoń do przedsiębiorczych kobiet – również spoza branży hair & beauty. A dzięki temu mamy także coś dla Was! Kolejne nowości w Moment.pl!

Obecna sytuacja sprawiła, że wiele biznesów musiało przenieść swoją działalność do sieci. Dla niektórych był to po prostu impuls do realizacji pomysłu, który już i tak od dawna chodził im po głowie. Jednak dla wielu… raczej stresująca konieczność, na którą niespecjalnie mieli ochotę. Wszyscy jednak szybko dostrzegli, że cyfryzacja wcale nie jest taka straszna, a narzędzia takie jak Versum i Moment.pl niesamowicie ułatwiają pracę nie tylko w kryzysie, ale i na co dzień. W ramach kampanii #wspieramywsieci na własnych biznesach przekonają się o tym także specjaliści z zupełnie nowych branż, a dzięki temu Wy zyskacie dostęp do wielu nowości w Moment.pl!

Razem w trudnym czasie

Mimo że stworzyliśmy Moment.pl z myślą o salonach urody, nie ulega wątpliwości, że jest to narzędzie uniwersalne. Dzięki temu, w ramach akcji #wspieramywsieci, możemy zaproponować go także specjalistom z innych branż! Przygotowaliśmy dla nich specjalną promocję, aby w obliczu pandemii mogli łatwo przenieść swoją działalność do sieci, a także usprawnić codzienne zarządzanie swoim biznesem – rozpoczynając pracę z systemem za symboliczną złotówkę. W rezultacie firmy, które dołączą do kampanii, pojawią się także w Moment.pl – i to właśnie najważniejsza informacja na dziś!

Nowi specjaliści i nowe możliwości Moment.pl!

Nasz udział w akcji #wspieramywsieci to także dobre wiadomości dla Was, użytkowników Moment.pl! W ramach kampanii zyskacie bowiem dostęp do wielu nowych specjalistów – z branż, które dotąd nie pojawiały się w platformie. Dodatkowo, oprócz tego, że za pomocą portalu i aplikacji jak zwykle wygodnie umówicie się na wizyty, od teraz będziecie mogli skorzystać także z nowych opcji – jak na przykład konsultacji online.

Nowa kategoria specjalistów w portalu

Specjalistów, którzy dołączą do nas w ramach kampanii, będzie można znaleźć w zakładce Inne → w kategorii Wsparcie, stworzonej specjalnie na potrzeby akcji. Pojawią się tam między innymi mentorzy, szkoleniowcy, nauczyciele języków obcych, trenerzy biznesowi, psychologowie, logopedzi czy inni terapeuci. W ofertach tych przedsiębiorców znajdziecie wspomnianą już opcję konsultacji online – dzięki czemu będziecie mogli skorzystać z ich usług niezależnie od tego, gdzie mieszkacie.

Akcja #wspieramywsieci to idealny przykład kampanii, w której wszyscy wygrywają. Przedsiębiorcy zyskują nowe narzędzie pracy i kanał do promowania swojej oferty, dzięki temu poszerzają się horyzonty Moment.pl, a w efekcie Wy – nasi użytkownicy – zyskujecie dostęp do nowych specjalistów i nowych możliwości. Takie przedsięwzięcia lubimy najbardziej!

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *