FryzjerO Moment.pl

Jesteśmy partnerem akcji #FryzjerzyFighterzy! Dołącz do nas i wspieraj ulubionych fryzjerów

fryzjerzy fighterzy - powrót do koloru

Twój odrost przerósł już sam siebie? Spraw sobie specjalny bon na koloryzację – “Powrót do koloru” i wesprzyj ulubionego fryzjera. Moment.pl i Fale Loki Koki łączą siły w akcji #FryzjerzyFighterzy, w ramach której salony otrzymają aż 100 000 farb!

Salony urody już wkrótce znów będą otwarte – to dobry moment, aby zaplanować swoją następną wizytę. Kwarantanna dała naszym odrostom spore pole do popisu, dlatego najbliższa koloryzacja z pewnością będzie inna niż wszystkie. Możesz jednak sprawić, aby stała się jeszcze bardziej wyjątkowa! Kupując specjalny bon “Powrót do koloru” sprawisz, że Twój ulubiony fryzjer otrzyma w prezencie od sieci Fale Loki Koki farby do wykonania usługi!

“Powrót do koloru”, czyli wyjątkowy bon na koloryzację

Salony, które dołączyły do akcji #FryzjerzyFighterzy, wprowadziły do swojej oferty vouchery na koloryzację “Powrót do koloru”. Cena bonów jest stała – 100 zł, a ich sprzedaż odbywa się przez wizytówki salonów w portalu Moment.pl. Kiedy kupisz taki voucher, Twój fryzjer otrzyma od marki Fale Loki Koki farby, dzięki którym poniesie mniejsze koszty realizacji usługi. Ty z kolei skorzystasz z odświeżenia koloru w atrakcyjnej cenie i wygodnie umówisz się na wizytę przez portal lub aplikację. Wszyscy wygrywają!

Jaki cel przyświeca akcji #FryzjerzyFighterzy?

Celem kampanii jest ułatwienie salonom fryzjerskim powrotu do działalności i ochronienie ich przed upadkiem z powodu kryzysu. Farby od Fale Loki Koki sprawią, że koszt wykonania koloryzacji będzie dla specjalistów znacznie niższy – a zatem większość kwoty, którą zapłacisz za bon, stanie się realnym zyskiem dla salonu i jego pracowników. Wartość wsparcia, jakie salony otrzymają w ramach całej akcji, sięgnie aż 10 milionów złotych. Wszystko po to, aby polscy fryzjerzy mogli nadal prężnie działać i niezawodnie upiększać nasze fryzury!

Już teraz sprawdź, czy Twój ulubiony fryzjer dołączył do akcji #FryzjerzyFighterzy! Kliknij poniższy odnośnik lub skorzystaj z naszej wyszukiwarki – akcję Fryzjerzy Fighterzy znajdziesz w opcjach filtrowania.

Sprawdź salony biorące udział w akcji

Chcesz wesprzeć akcję, ale Twój ulubiony salon jeszcze do niej nie dołączył? Koniecznie daj mu znać, że jest taka możliwość! Warunki udziału zostały maksymalnie uproszczone – tak, aby specjaliści mogli w pełni skupić się na swojej pracy, nie tracąc czasu na formalności.

Znajdź najlepszy salon fryzjerski w swoim mieście

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: 2

  • Jestem za Wami i z Wami…

  • Witam, fajna akcja.
    Jestem fryzjerką. Od poniedziałku będziemy musieli używać różnych preparatów do dezynfekowania zakładu. Jedna z koleżanek jest w ciąży. Może ktoś wie jakie są najłagodniejsze preparaty dezynfekcyjne żeby nie nawdychać się chemii? Co np. z tej oferty na sklepmedyczny.store jest najbezpieczniejsze? Czy może płyn z Orlenu tez jest bezpieczny?