O Moment.pl

Diamenty Beauty 2018 dla Moment.pl

Otrzymaliśmy Diamenty Beauty 2018

Chwalimy się! Moment.pl doceniają nie tylko kobiety świadomie dbające o siebie, które nie lubią marnować czasu, a na co dzień cenią sobie wygodę, ale też specjaliści z branży beauty. Zostaliśmy wyróżnieni Diamentem Beauty 2018! Również dzięki Tobie!

Diamenty Beauty od Trusted Cosmetics

Diamenty Beauty to prestiżowy, cykliczny plebiscyt organizowany przez redakcję Trusted Cosmetics, społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Redakcja Trusted Cosmetics raz w roku nagradza wyróżniające się na tle konkurencji firmy, produkty i usługi. Jest nam bardzo miło znaleźć się w tak kreatywnym gronie. Do konkursu stanęły najlepsze marki i firmy z branży beauty, mogące pochwalić się wyjątkowym produktem, czy innowacyjną usługą.

Sukces w Moment.pl

Od razu mówimy – nie jest łatwo spełnić założenia konkursu. Jednym z warunków wzięcia udziału w plebiscycie było idealne odpowiadanie na oczekiwania konsumentów i posiadanie pozytywnych cech wyróżniających się wyjątkową jakością. Tym bardziej Diamenty Beauty to dla nas ważne trofeum. Piękna statuetka już zajmuje honorowe miejsce w naszym biurze. Nie tylko cieszy oczy wszystkich w zespole, ale dodaje nam wiatru w żagle i sprawia, że chcemy działać ze zdwojoną mocą!

Jak widzą nas inni

Wiemy, że masz świadomość tego, co oferuje aplikacja Moment.pl. Najbardziej w aplikacji Moment.pl cenisz sobie łatwość i wygodę w umawianiu się do specjalistów z branży hair&beauty. Lubisz mieć wybór, dlatego w Moment.pl znajdziesz ponad 30.000 salonów świadczących aż 600.000 usług. Kobiet używających naszej aplikacji przybywa, tak samo jak rezerwacji. Tak, na nas te liczby też robią wrażenie. Przejdźmy do konkretów. Jesteś ciekawa za co doceniło nas jury w plebiscycie Diamentów Beauty?

Za co wyróżniło nas Trusted Cosmetics:

  • Moment.pl to jedyna na rynku platforma, oferująca innowacyjną rezerwację w czasie rzeczywistym.
  • Największa w Polsce baza topowych salonów urody z całej Polski – blisko 30 tysięcy.
  • System wiarygodnych komentarzy (wystawianych tylko po zrealizowanej wizycie).
  • Ekspercki blog z poradami, inspiracjami i trendami.
  • Innowacyjność!
  • Podejście do klienta.

Shine bright like a diamond

Na co dzień dbamy o to, aby Wasze momenty dla siebie były tak przyjemne i relaksujące jak wizyta w najlepszym SPA. Dlatego i tym razem dzielimy się z Wami radosną dla nas chwilą. Dziękujemy raz jeszcze za docenienie naszej pracy, a Wam życzymy wielu pięknych momentów i samych udanych zabiegów!

DZIĘKUJEMY!

Szczęśliwy i dumny zespół Moment.pl

 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *