O Moment.pl

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z Moment.pl na Hair Forum Poland

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z Moment.pl na Hair Forum Poland

Już 21 października startują Międzynarodowe Targi i Kongres branży Fryzjerskiej – Hair Forum Poland w Warszawie. W sobotę od godziny 12 na stoisku Moment.pl odbędzie się spotkanie z naszymi ambasadorami: Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidt.

Zapraszamy na stoisko Moment.pl – 3.03, gdzie o godz. 12, porozmawiamy o pielęgnacji włosów, prowadzeniu salonu czy sposobie na znalezienie idealnego gabinetu urody. Kto lepiej odpowie na pytania o analizie kolorystycznej, czy najnowszych trendach na jesień, jak nie mistrzowie w swoim fachu? Oprócz niezastąpionej rozmowy, podczas spotkania będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Fryzjerstwo to sztuka i ambasadorowie Moment.pl mają tego świadomość. Jak sami mawiają: “Włosy są ramą dla obrazu twarzy”. Zdecydowali się wspierać naszą aplikację, ponieważ doceniają udogodnienia jakie daje mobilna aplikacja do rezerwacji wizyt w salonach. Panowie od wielu lat wsłuchują się w potrzeby branży beauty i świetnie rozumieją potrzeby swoich klientów.

Jeśli poszukujesz inspiracji, lub od dawna zadajesz sobie pytanie o idealny odcień dla twojego typu urody to mamy coś dla Ciebie. Zapraszamy na spotkanie z duetem Wierzbicki i Szmidt podczas Hair Forum Poland w najbliższą sobotę, 21.10.2017 na stoisku 3.03 o godz. 12. w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Do zobaczenia!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *