O Moment.pl

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt ambasadorami marki Moment.pl

Rezerwuj wizyty w najlepszych salonach fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt – najpopularniejszy duet fryzjerski w Polsce – zostali ambasadorami marki Moment.pl!

Jako styliści z wieloletnim doświadczeniem, Wierzbicki i Schmidt doskonale rozumieją jak ważne jest, aby być dostępnym dla swoich klientów w internecie. Doceniają także ułatwienia oraz oszczędność czasu, jakie przynosi korzystanie z rezerwacji online. A to wszystko zapewnia Moment.pl.

Autorzy telewizyjnych metamorfoz salonów fryzjerskich aktywnie wspierają promocję marki. Wielu z Was miało już z pewnością okazję zobaczyć ich na naszym Facebooku czy w spotach reklamowych. To jednak nie wszystko! Panowie reprezentują Moment.pl także na imprezach branżowych. Niedawno można było spotkać ich na naszym stoisku w trakcie targów fryzjerskich LOOK w Poznaniu. Podczas imprezy Wierzbicki i Schmidt demonstrowali działanie portalu i aplikacji w specjalnym pokazie Moment.pl na scenie Polwell. Podkreślali największe zalety tego nowoczesnego rozwiązania zarówno z punktu widzenia klienta, jak i osoby prowadzącej salon czy gabinet. Wśród wymienionych atutów znalazły się między innymi: możliwość rezerwacji wizyt w dowolnym miejscu i o każdej porze, a także rola Moment.pl jako wirtualnego recepcjonisty, wyręczającego pracowników z konieczności przerywania wykonywanych usług, aby odebrać telefon.

Podczas pokazu specjaliści podkreślali również, że aplikacja Moment.pl przeznaczona jest nie tylko dla fryzjerów, ale całej branży beauty: gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej, salonów fryzjerskich, spa, dietetyków, trenerów personalnych, tatuażystów czy fizjoterapeutów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *