BLINS gabinet dietetyki i kosmetologii - Opinie

Narutowicza 126 A lokal C, 90-145 Łódź
5.0
5 opinii

Opinie

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Przed okresem letnim postanowiłam zrobić porządek ze swoją wagą i zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Oczywiście byłam pełna obaw jednak zupełnie nie potrzebnie. Pierwsze co zauważa się na wejściu to nowy, czysty lokal i gabinet. Pani dietetyk bardzo przyjemna i uśmiechnięta, co już na początku pozwoliło mi się troszkę rozluźnić. Cała wizyta przebiegła bardzo sprawnie, ale bez pośpiechu. Zostałam o wszystko wypytana i mogłam o wszystkim dokładnie opowiedzieć. Otrzymałam jadłospis, który tak jak według ustaleń na wizycie miał być dostosowany do mojego systemu pracy, upodobań kulinarnych oraz możliwości finansowych. Posiłki są łatwe i szybkie w przygotowaniu, nie muszę stać godzinami w kuchni i gotować (czego nie znoszę). Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić innym.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Piękne i wręcz relaksacyjne wnętrze. Profesjonalna obsługa sprawia, że zabieg to prawdziwa uczta dla ciała i ducha!
  Polecam w szczegolności zabieg z użyciem kwasu migdałowego - delikatnie złuszcza, po nim skora wygląda świeżo!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Super salon!!! Mialam robione rzęsy metoda 1:1 i wyszły pięknie i naturalnie. Cena przystępna odpowiednia do stopnia wykonania. Rzęsy utrzymały sie bardzo długo bo ponad 4 tygodnie! Przemiła obsługa i miłe wrażenie sprawiły że z pewnością to nie była moja ostatnia wizyta.

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo pozytywne wrażenie. Z okazji Walentynek wybraliśmy się na relaksacyjny masaż dla dwojga.. Niesamowita atmosfera. Ja np. zwróciłam uwagę na dostępność umywalki. Co w obecnych "zabieganych" czasach umożliwia nam odświeżenie się tuż przed zabiegiem. Myślę, że to już standard ale warto wspomnieć o takich szczegółach jak jednorazowe japonki, dzięki czemu praktycznie nic nie musimy brać z domu aby czuć się komfortowo. Obsługa - pełen profesjonalizm, czas przeznaczony na masaż został w 100% WYKORZYSTANY (wcześniej mieliśmy chwilę aby się przygotować, a po wszystkim na spokojnie mogliśmy się zrelaksować przy muzyce która towarzyszyła nam już od wejścia i w swoim tempie ubrać się i naszykować do wyjścia). Olejki do masażu dobrane indywidualnie. Klimat sprzyjający rozluźnieniu i relaksacji...Cena jak najbardziej adekwatna to wykonywanych usług, a nie uważam jej za wygórowaną. Hmm chętnie tam jeszcze wrócimy.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Super salon, nowy, przepięknie zrobione rzęsy metodą 1:1, profesjonalnie, bardzo miła pani kosmetolog :) oczy nie bolały i nie są czerwone po zabiegu. już zawsze będę tam robić :) duża uwaga poświęcona na czystość i sterylność w gabinecie