Black Velvet Studio Barber Shop

Al. KEN 20, 02-797 Warszawa (niedaleko wyjścia ze stacji metra Kabaty, za kawiarnią Green Coffee Nero, obok apteki Cosmedica)

Barber
Ponoć historia owej profesji ma już ponad 5000 lat. Pierwotny „barber” działał jako ludowy stomatolog i chirurg. Podobno popularny dzisiaj „barber pole” (występujący jako symboliczna rzeźba przedstawiająca stojak z czerwono-biało-niebieskimi ręcznikami) pojawiający się w witrynach barber shopów wywodzi się od pojemnika na pijawki, które przetrzymywano w celach medycznych.Współcześnie wszelkie znachorskie konteksty odeszły w niepamięć. Dziś barber shopy to królestwa stylizacji fryzur, pielęgnacji brody oraz golenia zarówno tradycyjnymi jak i nowoczesnymi metodami. Nasz salon zapewnia poczucie intymności i komfortu dla każdego mężczyzny. Nasi barberzy na podstawie szczerej i przyjaznej rozmowy dobiorą stylizację korespondującą z Twoim temperamentem i osobowością.
Jeśli dumasz nad wyhodowaniem brody lub już ją masz, ale wyglądasz jak Yeti nasi specjaliści pomogą Ci opanować sytuację i znaleźć nowy, świeży look.
Nieważne czy jesteś nastolatkiem, studentem, pracownikiem korporacji, czy profesorem wyższej uczelni ! U nas zawsze znajdziesz coś dla siebie !
Zapraszamy ojców z synami, dla których przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety. Wspólna wizyta u Barbera będzie znakomitą okazją do rodzinnej integracji.
Promocje, nowości, opinie i komentarze znajdziesz na naszym fejsbukowym fanpage’u:
https://www.facebook.com/blackvelvetbarber

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.