Przejdź do głównej zawartości

Zapełnij swój grafik wizytami

Pozwól nowym klientom łatwo odnaleźć Cię w Internecie i w kilka sekund zarezerwować wizytę w Twoim salonie.

Chcę dołączyć do Moment.pl

Dlaczego warto być w Moment.pl?

Każdego dnia tysiące osób poszukuje w Internecie specjalistów hair & beauty. Portal umożliwia im błyskawiczne odnalezienie pożądanej usługi w preferowanym terminie i w dogodnej lokalizacji. Moment.pl skupia najlepsze w Polsce salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne oraz SPA - pora znaleźć się wśród nich!

Wizytówka
w Internecie

Wizytówka salonu lub gabinetu w Moment.pl jest jak witryna sklepowa w najlepszej galerii handlowej. Sprawia, że wszyscy potencjalni klienci mają Twoją ofertę jak na dłoni.

Rezerwacja
online

Klienci mogą z łatwością umawiać się na wizyty z dowolnego miejsca i w dogodnym dla nich czasie. Twój grafik zacznie zapełniać się sam. Zupełnie bez wysiłku.

Bezpłatne
przypomnienia SMS

Klient zapomniał o terminie? Bezpłatne powiadomienia SMS wysyłane automatycznie przed wizytami umówionymi przez Moment.pl sprawią, że to już się nie powtórzy.

Najlepszy przyjaciel menedżera

Dla dynamicznego rozwoju Twojej firmy niezbędne jest zastosowanie narzędzia, które zagwarantuje doskonałą organizację procesów i znacznie podniesie jakość obsługi klientów.

Dlatego portal Moment.pl jest w pełni zintegrowany z Versum – najczęściej wybieranym systemem do zarządzania salonami i gabinetami w Polsce.

Agata Wendzonka - salony Kandara

Daj się odnaleźć

Obecność w portalu sprawia, że Twój biznes staje się widoczny w Internecie. Kiedy klient szuka specjalisty w swojej okolicy, czy chce skorzystać z wybranej usługi, my pomagamy mu Cię odnaleźć. W inny sposób mógłby nie trafić do Twojego salonu lub gabinetu. Z nami trafi prosto do Twojego terminarza.

Zadbaj o reputację salonu

Nic nie zachęca do skorzystania z usług bardziej niż pozytywne opinie. Nasz system komentarzy online umożliwia klientom dzielenie się z innymi tym, co zachwyciło ich w Twojej pracy. Tylko osoby, które faktycznie skorzystały z usług będą mogły Cię ocenić. Dzięki temu wszystkie komentarze są zawsze wiarygodne.

Moment.pl pomaga zdobywać i gromadzić niezwykle cenne rekomendacje klientów. Dzięki aplikacji i portalowi, klienci umawiają się do salonu o każdej porze, niezależnie od godzin naszej pracy. To świetne rozwiązanie zarówno dla gabinetów jak i dla klientów.

Bogusława Herda
Bogusława Herda Permanentny Make-up

Jak to działa?

1

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy postawić pierwsze kroki w portalu.

2

Zarządzaj swoją wizytówką

Wizytówka na Moment.pl zaprezentuje Twoją ofertę tysiącom osób.

3

Zarabiaj więcej

Klienci sami trafią do Twojego salonu, a terminarz wypełni się wizytami.

Chcę dołączyć do Moment.pl