Zapełnij swój grafik wizytami

Pozwól nowym klientom łatwo odnaleźć Cię
w Internecie i w kilka sekund zarezerwować wizytę w Twoim salonie.

Zarejestruj swój salon

Dlaczego warto być w Moment.pl?

Każdego dnia tysiące osób poszukuje w Internecie specjalistów hair & beauty. Portal umożliwia im błyskawiczne odnalezienie pożądanej usługi w preferowanym terminie i w dogodnej lokalizacji. Moment.pl skupia najlepsze w Polsce salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne oraz SPA - pora znaleźć się wśród nich!

Why 1

Wizytówka
w Internecie

Wizytówka salonu lub gabinetu w Moment.pl jest jak witryna sklepowa w najlepszej galerii handlowej. Sprawia, że wszyscy potencjalni klienci mają Twoją ofertę jak na dłoni.

Why 2

Rezerwacja
online

Klienci mogą z łatwością umawiać się na wizyty z dowolnego miejsca i w dogodnym dla nich czasie. Twój grafik zacznie zapełniać się sam. Zupełnie bez wysiłku.

Why 3

Wiarygodne komentarze

Chcesz konkurować jakością, a nie ceną? Wykorzystaj nasz unikalny system zbierania rekomendacji, a zyskasz renomę zaufanego specjalisty hair & beauty.

Calendar

Najlepszy przyjaciel menedżera

Dla dynamicznego rozwoju Twojej firmy niezbędne jest zastosowanie narzędzia, które zagwarantuje doskonałą organizację procesów i znacznie podniesie jakość obsługi klientów. Dlatego portal Moment.pl jest w pełni zintegrowany z Versum – najczęściej wybieranym systemem do zarządzania salonami i gabinetami w Polsce.

Klienci trafią do Ciebie

Daj się odnaleźć

Obecność w portalu sprawia, że Twój biznes staje się widoczny w Internecie. Kiedy klient szuka specjalisty w swojej okolicy, czy chce skorzystać z wybranej usługi, my pomagamy mu Cię odnaleźć. W inny sposób mógłby nie trafić do Twojego salonu lub gabinetu. Z nami trafi prosto do Twojego terminarza.

Zbieraj pozytywne komentarze

Zadbaj o reputację salonu

Nic nie zachęca do skorzystania z usług bardziej niż pozytywne opinie. Nasz system komentarzy online umożliwia klientom dzielenie się z innymi tym, co zachwyciło ich w Twojej pracy. Tylko osoby, które faktycznie skorzystały z usług będą mogły Cię ocenić. Dzięki temu wszystkie komentarze są zawsze wiarygodne.

Pomoc na każdym kroku

Możesz na nas liczyć

Przyłączając się do Moment.pl otrzymujesz nasze pełne wsparcie. Pomożemy Ci w konfiguracji wizytówki internetowej na portalu oraz wskażemy jak przyciągnąć więcej klientów do salonu. Nasz dział wsparcia to specjaliści, którzy wiedzą jak sprawić, aby Twój biznes się rozwijał. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jak to działa?

1

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy postawić pierwsze kroki w portalu.

2

Pozwól się odnaleźć

Wizytówka na Moment.pl zaprezentuje Twoją ofertę tysiącom osób.

3

Zarabiaj więcej

Klienci sami trafią do Twojego salonu, a terminarz wypełni się wizytami.

Chcę dołączyć do moment.pl