Zapełnij swój grafik wizytami

Pozwól nowym klientom łatwo odnaleźć Cię w Internecie i w kilka sekund zarezerwować wizytę w Twoim salonie.

Zarejestruj swój salon

Dlaczego warto być w Moment.pl?

Każdego dnia tysiące osób poszukuje w Internecie specjalistów hair & beauty. Portal umożliwia im błyskawiczne odnalezienie pożądanej usługi w preferowanym terminie i w dogodnej lokalizacji. Moment.pl skupia najlepsze w Polsce salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne oraz SPA - pora znaleźć się wśród nich!

Why 1

Wizytówka
w Internecie

Wizytówka salonu lub gabinetu w Moment.pl jest jak witryna sklepowa w najlepszej galerii handlowej. Sprawia, że wszyscy potencjalni klienci mają Twoją ofertę jak na dłoni.

Why 2

Rezerwacja
online

Klienci mogą z łatwością umawiać się na wizyty z dowolnego miejsca i w dogodnym dla nich czasie. Twój grafik zacznie zapełniać się sam. Zupełnie bez wysiłku.

Why 3

Bezpłatne
przypomnienia SMS

Klient zapomniał o terminie? Bezpłatne powiadomienia SMS wysyłane automatycznie przed wizytami umówionymi przez Moment.pl sprawią, że to już się nie powtórzy.

Agata Wendzonka - salony Kandara

Najlepszy przyjaciel menedżera

Dla dynamicznego rozwoju Twojej firmy niezbędne jest zastosowanie narzędzia, które zagwarantuje doskonałą organizację procesów i znacznie podniesie jakość obsługi klientów.

Dlatego portal Moment.pl jest w pełni zintegrowany z Versum – najczęściej wybieranym systemem do zarządzania salonami i gabinetami w Polsce.

Why 4

Daj się odnaleźć

Obecność w portalu sprawia, że Twój biznes staje się widoczny w Internecie. Kiedy klient szuka specjalisty w swojej okolicy, czy chce skorzystać z wybranej usługi, my pomagamy mu Cię odnaleźć. W inny sposób mógłby nie trafić do Twojego salonu lub gabinetu. Z nami trafi prosto do Twojego terminarza.

Why 5

Zadbaj o reputację salonu

Nic nie zachęca do skorzystania z usług bardziej niż pozytywne opinie. Nasz system komentarzy online umożliwia klientom dzielenie się z innymi tym, co zachwyciło ich w Twojej pracy. Tylko osoby, które faktycznie skorzystały z usług będą mogły Cię ocenić. Dzięki temu wszystkie komentarze są zawsze wiarygodne.

Moment.pl pomaga nam uporządkować kalendarz, a co ważniejsze, zdobywać niezwykle cenne w naszym zawodzie rekomendacje klientów.

Dzięki portalowi nasze salony są bardziej widoczne w internecie, a działania marketingowe mają większą skuteczność. Grafiki wypełniają się wizytami, a rezerwacja online sprawia, że umawianie usług odbywa się o wiele sprawniej.

Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki
WS Academy

Jak to działa?

1

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy postawić pierwsze kroki w portalu.

2

Zarządzaj swoją wizytówką

Wizytówka na Moment.pl zaprezentuje Twoją ofertę tysiącom osób.

3

Zarabiaj więcej

Klienci sami trafią do Twojego salonu, a terminarz wypełni się wizytami.

Chcę dołączyć do Moment.pl