Biofemina - Opinie

ul.Kazimierza Wielkiego 117, 30-082 Kraków
2.4
5 opinii

Opinie

 • ZB
  1.0
  niezweryfikowany

  Droga P. Karolino;-) Teraz troszkę wiarygodnych i profesjonalnych informacji; zabieg odbył się w naszej najładniejszej sali do masażu i zab. na ciało,a że znajduje się w podziemiach, jest tam klimatycznie i chłodno - co Panie doceniają jako relaksującą atmosferę (fot.na naszej stronie www.biofemina.pl); depilacja trwa i kosztuje oczywiście w zależności od wielkości i intensywności owłosienia danego obszaru ciałka;-) Pani zapłaciła 130zł. - regularna cena to: całe nogi 79zł, pachy 35zł., bikini 30-50zł.- nie wykonujemy pełnego!!! Reasumując: zabieg został wykonany najlepiej i dokładniej jak to było możliwe, przy trudnym i mocnym owłosieniu - a nie wiem, czy P. wie, że nawet podczas "trwałej" depilacji usuwa się jedynie włosy będące w ostatniej fazie wzrostu.Na dodatek zawsze proponujemy Pani zakupienie preparatu opóźniającego wzrost i zapobiegającego stanom zapalnym mieszków włosowych. Podrażnienie jest naturalnym skutkiem w przypadku skór wrażliwych;-)
  Oczywiście w dobie dzisiejszej pluralizacji salonów kosmetycznych ma Pani wybór,gdzie pójść i ile zapłacić, tak samo jak prawo do reklamacji - uzasadnionej! Zazwyczaj nasze Kochane zadowolone Klientki nie mają czasu na przesiadywanie i pisanie opinii po każdej wizycie...Potwierdzeniem ich sympatii jest wierność naszemu salonowi istniejącemu od 2006r. Pozdrawiamy zespół BIOFEMINY;-)

 • KA
  2.0
  niezweryfikowany

  Dzień dobry, w Biofemina poddałam się zabiegowi depilacji woskiem nóg, pach i bikini. Zabieg został wykonany w ciemnym i zimnym pomieszczeniu przez Panią Olę bardzo niedokładnie. Gołym okiem bezpośrednio po zabiegu widać było pominięte partie nóg i bikini. Pojedynczych włosów pod pachami też nie usunięto. Dyskusyjna była również technika którą Pani usuwała włosy- wielokrotne nakładanie wosku oraz kilkukrotne nawet kinkunastokrotne wyrywanie włosów w jednym miejscu. Co spowodowało na moim ciele podrażnienia i siniaki. Wspomniane trzy partie ciała depilowane były przez 2,5 godziny; poprawki w następnym dniu po reklamacji robione były przez 1,5 godziny. Wielokrotnie miałam robioną depilacje woskiem, pierwszy raz w tym miejscu. Minął tydzień po depilacji włosy mi odrastają- widać że nie zostały usunięte z cebulkami. Reasumując wyrzuciłam 150 zł "w błoto", pomijając ból przy depilacji.
  Karolina.

 • BE
  5.0
  niezweryfikowany

  Postanowiłam napisać parę słów bo przez przypadek trafiłam do tego salonu. Dostałam od dzieci w prezencie kupon Grouponu. Poczytałam opinie w Internecie i włos mi się zjeżył. Najpierw chciałam zrezygnować ale nie chciałam zrobić przykrości dzieciom. Poszłam. I byłam bardzo zdziwiona i zaskoczona POZYTYWNIE. Salon jest bardzo ładny i czysty. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna.. Korzystałam z zabiegów odchudzających z Grouponu i jestem zadowolona z efektów. Pani Ania chętnie każdemu doradzi. Namówiła mnie na manicure i hennę. Manicure hybrydowy miałam dwa tygodnie i był bardzo ładny. Zapytałam w gabinecie o te praktykantki i dowiedziałam się, że są ale zabiegi na twarz ćwiczą na sobie i szefowa nigdy nie pozwoliłaby praktykantce dotknąć twarzy klientki. Ja w to wierzę. Zawsze można kosmetyczkę zapytać jaką szkołę skończyła a nie pisać takie kłamstwa. Ja chodziłam dwa razy w tygodniu, nie miałam problemu żeby się zapisać a jak nie mogłam przyjść wystarczyło zadzwonić i odwołać. To jest tak ,że jak ktoś sam jest nie w porządku to oczernia innych. Salon polecam. Beata

 • ZU
  2.0
  niezweryfikowany

  Ostrzegam wszystkie Panie przed tym gabinetem .Nigdy wcześniej nie spotkałam się z podobnym podejściem do klientki.Wykupiłam przedłużanie rzęs na grouponie .Zostałam postawiona pod ścianą,albo biorę coś co mnie na pewno uczuli ,bardzo niskiej jakości ,albo zabieg mi przepada ,a także moje pieniądze .Właścicielka nie zaproponowałą żadnego wyjścia ,tylko najzwyczajniej przegoniła .Poza tym brudno ,a gabinet w którym byłam przyjęta to raczej była klatka schodowa .

 • KA
  2.0
  niezweryfikowany

  bardzo chciałam wszystkie panie ostrzec przed tym salonem wykupując kupon gruponu na zabiegi kosmetyczne płacimy nie małe pieniadze i oczekujemy że jakos zdołamy sobie dopasowac jakiś termin do zrealizowania go ale z racji że dużo gabint sprzedał nie jest mozliwe wykozystac go w taki sposób żeby były jako takie efekty .Dodam że panie pracujace robią co mogą ale szefowa wszystko ustala
  ,i na koniec jak na salon kosmetyczny to jest tam brudno !