BIO'DERMIS

PORANNA 50 B, WROCŁAW

Depilacja laserowa
Fotoodmładzanie
Laseroterapia - ( trądzik , naczynka , przebarwienia )
Lipomax - odchudzanie
Hialurofrax - likwidacja zmarszczek
RF - Lifting Twarzy
Liposukcja Ultradzwiękowa
Manicure Hybrydowy
Pedicure
Stylizacja Paznokci - żel , tips , akryl
Przedłużanie rzes 1:1
 

2.6
8 opinii

Opinie

 • KL
  3.0
  niezweryfikowany

  Brak słów, zero profesjonalizmu, brak szacunku to klienta, zabiegi narażające skórę na poparzenie II stopnia, totalna fuszerka, ten salon nie ma racji bytu i na pewno nie ma nic wspólnego z "profesjonalnym salonem". Ostrzegam i odradzam.

 • KA
  1.0
  niezweryfikowany

  Ten salon to jakieś nie porozumienie, ogłaszają się na portalach i podają niewłaściwy adres, nie wykonują tych zabiegów które są opisane w ofercie.
  W salonie brud i pająki które wiją pajęczynę w kontach.
  zabieg który powinien trwać przynajmniej godzinę robią w dwadzieścia minut, bo szanowny pan właściciel umówił już kolejną klientkę.
  więc kosmetyczka robi wszystko na odwal, ponieważ czeka kolejna osoba na zabieg.
  A wspomnę jeszcze że oczywiście te klientki, są po raz pierwszy (najczęściej z promocji). Bo nie wierzę żeby ktoś mógł tam wrócić, kolejny raz.
  Żyję już długo, byłam w różnych salonach kosmetycznych...ale takiego nieprofesjonalizmu jeszcze nie widziałam.

 • 5.0
  niezweryfikowany

  Widzę że następna Pani najpierw wyraża zgodę na inne zabiegi . a potem ma pretensje tylko nie rozumiem o co - Kupon kupowała Pani do studia Esthea - Biodermis przejeło realizację kuponów - a ponieważ w Biodermis nie ma pokoju z prysznicem oferujemy możliwość wykonania innego zabiegu , i z tego co wiem to nikt Pani na siłe nie kazał go realizować tylko została Pani zaproponowana inna forma wykorzystania kuponu , nikt się Pani nie kazał zgadzać na zmianę zabiegu mogła Pani oddać kupon do groupona.. Najpierw sama Pani wyraziła zgodę na zmiane zabiegów , a potem ma pretrensje nie wiadomo o co i do kogo . Chciałam Pani zwrócić jeszcze uwagę że zabiegi na maszynach zajmują mniej czasu niż zabiegi wykonywane manualnie ale za to są droższe niż zabiegi masażu i manicure jak i pedicure , wiec sądzę że wartościowo uzyskała Pani większą kwotę , a wybaczy Pani po 1 zabiegu trudno uzyskać efekty , przeważnie efekty widać po 3-8 zabiegach w zależności od zabiegu jak i od kondycji skóry .
  Proponuję najpierw myśleć co się robi a nie wyraża Pani zgodę na zmianę zabiegu a potem jeszcze pisze że jest to wina gabinetu ...I każdej klience proponujemy zmianę zabiegów , jeśli koniecznie chcą wykonać day spa to wtedy proponujemy aby oddały kupon ,

  Pozdrawiam Właścicielka Salonu

 • MO
  2.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam tam ze sprzedaży grupowej, co nie znaczy że za nią nie zapłaciłam 250 złotych. Pani chciała być miła, ale nie dostałam ani jednego zabiegu, który był opisany w gruponie, prawdopodobnie wykorzystano moją niewiedzę w świecie kosmetologii. Według grupony miał to być dzień w spa trwający minimum 4 godziny, mnie pani potraktowała dwoma szybkimi zabiegami i razem z wypełnianiem ankiety byłam tam godziny półtorej.

 • MA
  4.0
  niezweryfikowany

  Hmm z poprzedniej wypowiedzi wnioskuje że skoro kupiłam zabieg na gruponie żeby zobaczyć co to za salon, a nie korzystać z ich usług w ciemno to na miłą obsługę i uprzejmośc nie mam co liczyć. No cóż trudno najwyżej nie zostanę ich stałą klientką. Narazie czekam cierpliwie i trochę się obawiam czy wogóle zrealizować ten grupon.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.