Bio Centrum Sosnowiec Alicja

Modrzejowska 24, 41-200 Sosnowiec

  Witamy w salonie Urody Bio-Centrum.
Uroda jest pasją wszystkich kobiet, uwielbiamy być zadbane, wyglądać młodo i atrakcyjnie… To, czy będziemy przez długie lata wyglądać zdrowo i młodo, w dużym stopniu zależy od nas samych.
Salon Urody  Bio-Centrum, istnieje od 2005 r. obecnie pod nową nazwą ,,Bio-Centrum,, Został powiększony i przeniesiony w zaciszne miejsce gdzie można się w pełni odprężyć i zrelaksować.
Usługi w salonie sa świadczone na najwyższym poziomie tak aby klient był zadowolony.
Wizyta w Salonie Odnowy Biologicznej jest chwila zapomnienia i relaksu - dla ciała i dla ducha zapewniającym doskonałe samopoczucie przez wiele kolejnych dni. Dlatego też przed każdym zabiegiem wykonujemy masaż relaksacyjny, który uwalnia zablokowaną energię i pozwala się odprężyć .
Z pewnością każda kobieta ceniąca urodę oraz dobre samopoczucie znajdzie w tym gabinecie coś dla siebie.
W swojej ofercie posiadamy szereg zabiegów odmładzających oraz upiększających na twarz i ciało.
Staramy się także udostępniać wszystkim klientom jak największa ilość rzetelnych informacji o zabiegach i usługach kosmetycznych wykonywanych w naszym salonie.

Stylizacja paznokci ,kursy i hurtownia kosmetyczna są oddzielnie .Tam można skorzystać z usług manicure, przedłużania paznokci metodą żelową ,akrylową oraz zdobnictwo. Dodatkowo w naszej hurtowni można zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji w domu oraz preparaty do paznokci.
Salon Fryur i Urody Bio-Centrum- Sosnowiec zapewnia: nowoczesny sprzęt, nowe technologie, higienę, jakość, komfort i intymność obsługi.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.