Przejdź do głównej zawartości

Bezpieczne wizyty w salonach urody

Rezerwacja online

To najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób umawiania wizyt. W salonach korzystających z rezerwacji online, to właśnie system dba o zachowanie odpowiednich odstępów między wizytami, a także o to, aby w salonie przebywało na raz jak najmniej osób.

Płatność bezgotówkowa Moment Pay

Płatności bezgotówkowe (dokonywane z góry lub w salonie) to dodatkowe zabezpieczenie przez rozprzestrzenianiem się zarazków. Płacisz wygodnie i bezpiecznie!

Nowe standardy dezynfekcji

Korzystając z rezerwacji online przez Moment.pl masz pewność, że przed Twoją wizytą salon zostanie odpowiednio zdezynfekowany. To dlatego, że do każdego zabiegu system automatycznie dolicza czas niezbędny na procedury sanitarne.

Ograniczona liczba osób w salonach

System rezerwacji online czuwa nad procesem umawiania wizyt i utrzymaniem odpowiedniego ruchu w salonie. W ten sposób masz pewność, że spotkasz w nim jedynie niezbędne osoby, a Twoja wizyta odbędzie się punktualnie i bez opóźnień.

Odznaka "Bezpieczny salon"

Odznaka „Bezpieczny salon” na wizytówce salonu oznacza, że dana placówka przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.

W opisie takiego salonu znajdziesz także dokładne informacje, jakie procedury są tam zastosowane – np. jakie środki ochronne stosują pracownicy, czy są dostępne środki do dezynfekcji dla klientów, ile razy dziennie przeprowadzana jest dezynfekcja placówki i tym podobne.

ZNAJDŹ BEZPIECZNY SALON

Prowadzisz salon?

Dowiedz się co jeszcze może dla Ciebie zrobić Moment.pl. Odwiedź stronę i poznaj wszystkie zalety współpracy z Moment.pl