Best Hair Salon

Kombatantów 18 3u, 15-110 Białystok

Nazywam się Paulina Łapińska. Fryzjerstwo to moja pierwsza i największa pasja, którą udało mi się uczynić swoim sposobem na życie. Od pewnego czasu chciałam stworzyć własne miejsce, gdzie czułabym się naprawdę komfortowo, gdzie - budując nową jakość fryzjerstwa - mogłabym rozwijać swoją pasję i umiejętności, a jednocześnie - sprawiać radość innym i pomagać im w budowaniu własnego stylu i odkrywaniu własnej atrakcyjności.

Kocham to, co robię i uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Postanowiłam więc działać. Tak powstał Best Hair Salon w Białymstoku. W pracy nad własnym salonem towarzyszyła mi myśl, żeby pokazać Ci to, co najbardziej urzekło mnie we fryzjerstwie. Pragnę sprawić, by wizyta w salonie fryzjerskim nie była przykrym obowiązkiem, zajmującym zdecydowanie za dużo czasu. Dokładam starań, by spotkanie ze stylistą fryzur było inspirującą podróżą w głąb siebie, w czasie której poznasz nowe i ciekawe trendy, zaadaptowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W Best Hair Salon znajdziesz uśmiechniętą, życzliwą i kompetentną obsługę, która chętnie stanie się towarzyszem Twoich wizerunkowych zmian. Już od progu spotkasz się z przyjaźnie nastawionych ludźmi, którzy chcą zrobić dla Ciebie coś dobrego. Komfortowe wnętrze sprawi, że zrelaksujesz się i odpoczniesz od natłoku codziennych spraw. Niezależnie od wybranej usługi masz pewność wysokiej jakości i profesjonalnej pielęgnacji, dobranej do typu i kondycji Twojego włosa. Pracuję tylko na prestiżowych markach kosmetycznych takich jak: Kerastase i L’Oreal Professionel. Dzięki temu nie musisz martwić się o efekty. Specjalistyczne produkty gwarantują bowiem wydobycie potencjału Twoich włosów i podkreślenie najpiękniejszych ich cech. Polecam i zapraszam.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.