Przejdź do głównej zawartości

Bently Beauty

Grunwaldzka 519C, 62-064 Plewiska

Dbanie o własny wygląd jest niezwykle naturalnym zachowaniem. Piękna cera, zadbane dłonie i paznokcie, a także gładkie ciało to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. W dzisiejszych czasach wydawałoby się, że niezwykle prosto jest poprawić swój wygląd za pomocą strzykawki i skalpela. Wiele osób zapomina jednak o podstawowej, codziennej pielęgnacji. A przecież dodaje ona cerze blasku, długotrwale nawilża skórę, zapobiega powstawaniu zmarszczek i odwleka proces starzenia. Mogłoby się wydawać, że popularność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej trwale usunęła z rynku podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Niektórzy sądzą, że znalezienie gabinetu, który w dalszym ciągu profesjonalnie świadczy te usługi graniczy z cudem. A przecież dbanie o piękno – to nie tylko duże usta i brak zmarszczek. Piękno to również relaks jakiego doświadczamy podczas masażu, zapachy, którymi się otaczamy, kolory, które podkreślają naszą urodę i harmonia ciała i duszy. Tak właśnie powstało Bently Beauty. Prawdziwy i profesjonalny gabinet kosmetyczny, który jest powrotem do skutecznej kosmetyki. To luksusowy wybór zarówno dla Pań jak i Panów, którzy pragną zachować piękny, naturalny wygląd.

Oferta gabinetu kosmetycznego Bently Beauty obfituje przede wszystkim w luksusowe zabiegi pielęgnujące i odmładzające skórę zarówno twarzy jak i całego ciała.Szeroki wachlarz zabiegów pozwala na zadbanie o dobrą kondycję skóry nie tylko u Pań, ale również u Panów w każdym wieku. Nasz gabinet obfituje w szeroką ofertę masaży i zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, które zapewnią Państwu niesamowite poczucie komfortu i relaksu, pozwalając zachować idealną gładkość, jędrność i napięcie skóry. W Bently Beauty nie zapominamy również o pielęgnacji dłoni i stóp. W naszej ofercie zabiegowej odnajdą Państwo zarówno zabiegi podstawowe jak manicure, stylizacja paznokci, malowanie hybrydowe, żelowe i akrylowe, a także specjalistyczne, związane z dbaniem o zdrowe stopy – zabiegi podologiczne.

Bently Beauty jest gabinetem kosmetycznym, który powstał z wieloletniego doświadczenia w branży upiększającej. Wśród naszych specjalistów znajdą Państwo kosmetologów, lingeristów, podologów , stylistów paznokci oraz masażystów posiadających co najmniej 5-letnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Cały Team gabinetu kosmetycznego Bently Beauty to pasjonaci, którzy stale doskonalą swoje umiejętności zapewniając Państwu najlepszą jakość usług na rynku kosmetycznym.

Bently Beauty to także oaza spokoju dla Panów, którzy odwiecznie poszukują zabiegów kosmetycznych skierowanych właśnie na poczet ich potrzeb. To miejsce, w którym profesjonalny personel zadba o cerę, wygląd dłoni, paznokci, a także stóp. To gabinet, w którym nie będą czuli się skrępowani, ponieważ nasz personel podchodzi do każdego klienta niezwykle profesjonalnie.

Mamy nadzieje, że Bently Beauty zostanie Państwa ulubionym gabinetem.

UWAGA: W gabinecie Bently Beauty przyjmujemy tylko osoby zdrowe i pełnoletnie.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Bezpieczny salon

Ogólne zasady bezpieczeństwa

 • Brak kontaktu między klientami
 • W salonie przebywa tylko jeden klient w czasie wykonywania usługi

Sprzęt i pomieszczenia

 • 2 metry odstępu między stanowiskami
 • Osobny gabinet dla każdego klienta
 • Dezynfekcja sprzętu po każdym kliencie
 • Dezynfekcja pomieszczenia po każdym kliencie

Środki ochrony osobistej przygotowane dla Klienta

 • Maseczki jednorazowe
 • Płyn do dezynfekcji

Środki ochrony osobistej stosowane przez Pracownika

 • Maseczki jednorazowe
 • Rękawiczki jednorazowe
 • Płyn do dezynfekcji

Udogodnienia

 • Parking

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa