Belliza Studio Urody - Opinie

ul. Wiejska 72/3, 15-352 Białystok
4.9
7 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ! Dobre podejście do klienta, przystępne ceny i bardzo fajny efekt końcowy :) Udało mi się szybko i sprawnie umówić na mój zabieg. wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Mogę z czystym sumieniem polecić ten salon.

 • MI
  4.0
  niezweryfikowany

  Salon urody BELLIZA moim zdaniem to bardzo dobry salon kosmetyczny.W salonie panuje miła atmosfera, zabiegi wykonywane są dokładnie i po każdym jestem zadowolona.

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim Studio Urody Belliza. Bardzo miła obsługa oraz czysty i przyjemny gabinet. Przychodzę na zabiegi od początku istnienia Studia i jestem bardzo zadowolona z efektów.

 • BE
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim Studio Urody Belliza. Przede wszystkim bardzo profesjonalne podejście do klienta, kompetentna obsługa ,a najważniejsze - indywidualne podejście do każdego!
  Pomimo moich wysokich wymagań, pani sprostała zadaniu celująco, dodatkowo miła, uprzejma i zawsze uśmiechnięta.
  W końcu znalazłam Salon w Białymstoku na najwyższym poziomie.

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam,
  Jestem klientem Bellizy od niedawna. Zaczęłam zabiegi laserowe tzw. fotoepilacje, z których jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest rzetelna, profesjonalna i wykwalifikowana. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. pozdrawiam.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła obsługa, czysty i przyjemny gabinet. Byłam już dwa razy z obydwu zabiegów jestem bardzo zadowolona, wpadłam tutaj akurat szukając ich strony, aby umówić się na kolejną wizytę. Dostałam fajny prezent torebkę i lusterko. ;)

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Bellize !!! Bardzo miła i profesjonalna obsługa !!! szeroki asortyment usług i bardzo kompetentna osoba. Widać ,że to jej pasja. Byłam ostatnio u Pani Izy na regulacji brwi i henny zrobiła bardzo dokładnie i oczywiście umówiłam się na kolejną wizytę. NARESZCIE ZNALAZŁAM PANIĄ DLA KTÓREJ MOGĘ POWIERZYĆ SWOJĄ TWARZ !!!