"bellissima" Studio Urody Milena Kortylewska - Opinie

Ul. Winiarska 56D/U2, 60-654 Poznań
3.3
3 opinie

Opinie

 • SU
  2.0
  niezweryfikowany

  byłam sciąć włosy i zrobić kolor.....kolor wyszedł tragiczny bo farba została odrazu nałożona na jasne pasma i w dodatku ten sam kolor co na całosć włosów jestem klietnką a wiem,że tak się nie robi efektem jest przebijanie jasnego koloru spod ciemnych włosóe...inny kolor pokazywała fryzjerka inny wyszedł na włosach miał być jasny wyszedł ciemny prawię czarny......cięcie włosów to totalna porażka chciałam mieć fryzurę taką jak Tatiana Okupnik a wyszłam z salonu z pieczarą....włosy zbyt mocno wyciągnięte na szczotkę jak u starej baby w dodatku żle pocieniowane odstawały od uszu i nie szło ich ułożyć postrzępione nad uszami co wyglądało jakby pani fryzjerka nie potrafiła sciąć prawidłowo włosów....nie polecam!!!!!! koszt usługi 130 zł chyba najgorzej wydane przeze mnie pieniądze i rozczarowanie

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie, wybrałam się na pewien drobny zabieg kosmetyczny, który został wykonany bardzo solidnie i profesjonalnie przez niesamowicie ujmującą sympatią Panią kosmetyczkę. Nie ukrywam, że byłam bardzo zaskoczona pozytywną atmosferą i entuzjazmem. Po wizycie wyszłam nie tylko piękniejsza, ale i bardziej radosna. Zdecydowanie polecam.

 • IW
  3.0
  niezweryfikowany

  Makijaż permanentny- TRAGEDIA, dziewczyna nie ma doświadczenia. Do tego właścicielka salonu nie widzi problemu i reklamacji nie uwzględnia. Ostrzegam i nie polecam!!!