Przejdź do głównej zawartości

Bellissima Salon Sukien Ślubnych

Sokolnicza 7/17 paw.37, 53-676 Wroclaw

Witajcie w krainie sukien ślubnych! U nas JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH!

I jeszcze kilka słów o nas :)
Pasjonujemy się modą ślubną, obserwujemy jak ewaluuje wraz ze zmianami kulturowymi i społecznymi.
Jedno pozostaje niezmienne – w dniu ślubu chcesz wyglądać olśniewająco! Wiemy o tym i nasze starania koncentrują się na osiągnięciu tego efektu poprzez stworzenie odpowiedniej stylizacji . Bo zakup sukni ślubnej, to tak naprawdę zakup sukni ślubnej i obsługi krawieckiej! Serwis krawiecki jest tak samo ważny jak Twoja wymarzona suknia, bo efekt końcowy uzyskujemy dzięki umiejętności idealnego dopasowania kreacji do Twojej sylwetki.
W naszych szafach odkryjecie suknie ślubne różnych marek, zagranicznych i polskich. To pozwala nam dokonać właściwego, obiektywnego wyboru  spośród różnorodnych styli. Każda marka ślubna ma swoją niepowtarzalną aurę – jeśli jest ich więcej w salonie – możesz wybrać tę, która odpowiada Tobie najbardziej. U nas możesz wybierać spośród takich kreatorów jak Annais Bridal, by Ola La, Mori Lee, Madeline Gardner New York, Gala i Pepe Linea.
Zapewniamy pełne zaangażowanie w proces wyboru Najważniejszej Sukni Twojego Życia, o której będziesz opowiadać następnym pokoleniom i która musi odpowiadać Twoim oczekiwaniom i marzeniom.
Jesteśmy dla Ciebie!
Do niedawna na progu naszego salonu mogłyście spotkać Krasnalkę Ankę – krawcową i wieloletnią mieszkankę ulicy Sokolniczej. Stanowiła ona symbol tradycji ślubnej tejże ulicy, gdzie szyje się suknie ślubne od niemal 60 lat. Niestety rzeźba została zdewastowana i skradziona w styczniu 2021 roku :(
Krasnalka Anka dzielnie trwała przy naszym wejściu kilka lat, jako godna kontynuacja tradycji krawieckich ulicy Sokolniczej, jako symbol miejsca, do którego  Panny Młode z bliższych i dalszych okolic wybierają się od lat po zakup sukni ślubnej. Anka - tak jak nasz cały personel była bardzo pracowita, przy tym ciepła i przyjazna. Miała mnóstwo zleceń, dlatego pracowała dzień i noc, by zdążyć z uszyciem sukni ślubnej na czas. Zadarty nos, pucułowate policzki, długi warkocz i nieodłączna stara Singerka – po tym właśnie można była poznać naszą wrocławską mistrzynię igły i nitki. Może ktoś z Was ją zauważył w innym miejscu - koniecznie dajcie znać!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online