Bellissima Atelier Artystyczny Warsztat Piękna - Opinie

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
4.3
4 opinie

Opinie

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Od pewnego czasu korzystam z usługi manikiuru hybrydowego u Pani Oli. Tak pięknie a przy tym solidnie wykonanej hybrydy jeszcze w zyciu nie mialam :-) Pani Ola to prawdziwa mistrzyni !!! Dodatkowo przemiła obsługa i atmosfera jaką doświadczam w tym salonie powoduje, że oprócz pięknie zrobionych paznokci , wychodzę stamtąd w pełni zrelaksowana i usmiechnieta :-) Szczerze polecam ten salon !

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług Bellissima Atelier od 6 mięsięcy. Zdecydowałam się na serię 4 peelingów chemicznych poprzedzonych mikrodermobrazją lub kawitacją. Już 1 zabieg przyniósł zdecydowalający efekt a każdy kolejny wzmacniał efekt odświeżenia i wygładzenia cery. Zabiegi pedicure i manicure wykonuję u Pani Ani regularnie. Ostatnio zdecydowałam się także na epilację laserową nóg i już po 2 zabiegach odrasta dużo mniej włosów. Czekam na efekt po całej serii. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm i przemiłą atmosferę i rozsądne ceny.

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  miałam wykonywany zabieg henny na brwi i efekt jest FANTASTYCZNY. z moich lichych brwi Pani Ania wyczarowała pięknie zaznaczone łuki. Wspaniale wykonana usługa i przemiła atmosfera w salonie za rozsądną cenę

 • NI
  2.0
  niezweryfikowany

  Byłam usuwać naczynka, full kasy poszło , a naczynka jak były tak są! Kilka wizyt i z każdą ta sama śpiewka "potrzeba jeszcze jedną wizytę". Zmarnowany czas i pieniądze. Pani ładnie się uśmiecha i opowiada co chcemy usłyszeć. Kwoty zabiegów dość wysokie. Byłam, sprawdziłam i już tam nie wrócę.