BELLEZZA Klinika Dermatologii i Kosmetologii Estetycznej oraz Lekarskiej - Opinie

Marii Konopnickiej 19 A, 84-200 Wejherowo
5.0
4 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zakupiłam pakiet 10-ciu zabiegów Focus RF ponieważ tylu wymaga mój stan skóry jak to stwierdziła dermo kosmetolog w Gabinecie po zbadaniu cery aparaturą, na szczęście nie mam przeciwwskazań do zabiegu, robię serię w Salonie Bellezza w Wejherowie, które ma Focusa 3D (oryginalne urządzenie co można sprawdzić na stronie focusa.com), o których koleżanki z Wejherowa dowiedziały się z telewizji widząc bardzo często panią prowadzącą różne programy co mnie zaciekawiło i zachęciło:-)
  Jestem po drugim zabiegu Focusa i nie dowierzałam patrząc w lustro po zrobieniu prawej połowy-lewa przed prasowaniem! Do tego pani Donatka jest tak pełna wiedzy - przyszły dermatolog estetyczny, ciepła, miła i pełna wiary, która widać, że ją dosłownie uskrzydla, oklaski dla tak młodej, wierzącej i pełnej pasji do zawodu o przede wszystkim profesjonalnej osóbki. Focus to cudo, po wielu latach usłyszałam komplementy, że jestem młodsza, promienna a to początek! Panie cofajmy zegary skóry-warto:-)

 • AJ
  5.0
  niezweryfikowany

  DZIĘKUJĘ ZA WYLECZENIE MOJEGO WIELOLETNIEGO TRADZIKA ZE STANAMI ROPNYMI I ZAPALNYMI

  Polecam wszystkim Paniom i Panom, którzy maja problemy ze skórą Gabinet Bellezza. Po raz pierwszy w życiu miałam badana skórę, pani dermo kosmetyczka założyła kartę pacjenta, sprawdziła stan cery pod wieloma względami i zaproponowała odpowiedni plan terapii leczenia do mojego problemu. Przepisała dermo-preparaty do użytku domowego, suplementy, prosiła o modyfikację diety, którą mi zapisała, dała również skierowania na badania potrzebne do znalezienia przyczyny mojego rodzaju trądziku - nigdy wcześniej się nie spotkałam z taka wiedzą i tak ciepłym, kompleksowym podejściem! Byłam zaskoczona, że istnieje tyle przyczyn mojej choroby i żałuję, że wcześniej nie próbowałam się umówić tu na wizytę a wydawałam mnóstwo pieniędzy na dermatologów w trójmieście, którzy tylko poświęcali mi nie całe 5 minut a kasowali sporo za wejście. Spojrzeli na twarz, przepisali standardowe środki jak każdemu i to było na tyle, zero rozmowy, zaangażowania. Jestem po 4 zabiegach medycznego kwasu Jessner i widzę ogromną poprawę. Strona Salonu jest modernizowana przez Telewizję Wektrę dla której Pani prowadzi non stop liczne programy ale jak ja uaktywnią to ukażą się moje zdjęcia-wyraziłam na to zgodę. DZIĘKUJE!

 • LE
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Donatko oglądamy na bieżąco wszystkie programy w tv, rozmowy tygodnia i poradniki oraz odcinki w gabinecie, jest Pani niesamowita, posiada tyle wiedzy kosmetyczno-medycznej! Trzymamy kciuki za dalszy rozwój i życzymy powodzenia! Jesteśmy dumni z Pani pasji do zawodu, umiejętności przekaznia cennych informacji dla widzów i nieustającego uśmiechu, taką Panią pamiętamy, podziwiamy i zapamiętamy! Zespół Szkól w Wejherowie.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim, którzy maja problemy ze skórą! Pani dermokosmetyczka jest niesamowicie ciepłą, pełną usmiechu, wiary a szczególności wiedzą dermatologiczno-medyczną osobą. Doradza odpowiednie dermokosmetyki do pielęgnacji domowej po uprzednim badaniu skóry - jeździłam po wielu dermatologach a żaden nie badał mi cery za pomocą urządzeń!! zaleca suplementację, dietę i zabiegi - efekt u mnie? Brak blizn i przebarwień potrądzikowych!