Bellezza Body Care & SPA by Shirley - Opinie

Oś Królewska 18 lok U10, 02-972 Warszawa
4.9
32 opinie

Opinie

 • GO
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  Very nice haircut for the spring

 • JE
  5.0
  MASAŻ TWARZY SZYI I DEKOLTU , Strzyżenie Damskie z modelowaniem, GENEO NeoRevive®, NeoBright® -twarz, szyja , dekolt

  Always fabulous! I love this salon!

  BB
  Odpowiedź od Bellezza Body Care & SPA by Shirley :

  Thank You for Your opinion about our Spa. We are very happy that You are satisfied with our services. Hope to see You soon :) Bellezza Spa

 • JE
  5.0
  ZAŁOŻENIE ŻELU Z MALOWANIEM HYBRYDOWYM , NAPRAWA JEDNEGO PAZNOKCIA ŻEL, KWASOWY PEDICURE (CALLUS PEEL ) Z MALOWANIEM HYBRYDOWYM , zdjęcie żelu

  Always a fabulous day when I visit!

 • AN
  5.0
  Manicure z malowaniem

  Perfekcja od poczatku do konca, przemile panie, efekt idealny, atmosfera cudowna. Salon, z ktorego zal wychodzic!

  BB
  Odpowiedź od Bellezza Body Care & SPA by Shirley :

  Dziękujemy za opinię na temat naszego Spa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy ponownie :) Bellezza Spa

 • JE
  5.0
  ZAŁOŻENIE ŻELU FRENCH, UZUPEŁNIENIE ŻELU Z MALOWANIEM HYBRYDOWYM , Strzyżenie Damskie z modelowaniem

  Love this spa!!! I feel like I am family when I visit.

 • JE
  5.0
  MASAŻ CZEKOLADOWY - 90, GENEO NeoRevive®, NeoBright® -twarz, szyja , dekolt , Peel Mission ...Kazdy kolejny kwas

  Zuzanna provided excellent service! I felt pampered and relaxed on my way home!

  BB
  Odpowiedź od Bellezza Body Care & SPA by Shirley :

  Thank you 😙 so much. Welcome to BellezzaSpa

  BB
  Odpowiedź od Bellezza Body Care & SPA by Shirley :

  Thank you 😙 for your message for our wonderful cosmetology. 😊👍

 • DO
  5.0
  KARBOKSYTERAPIA- TWARZ , NANOFRAX - twarz

  Zabiegi wykonywane na bardzo wysokim poziomie przez P. Ewę Klimowicz. W skrócie rzecz ujmując: precyzja, doświadczenie i profesjonalizm. Moja skóra jest grubsza, jędrniejsza, napięta i ma lepszy koloryt. Bardzo polecam.

 • MA
  5.0
  Terapeutyczny Zabieg Dyniowy - z oczyszczaniem manualnym

  Po raz kolejny się nie zawiodłam. Bardzo polecam zabiegi wykonywane przez p. Julę - pełen profesjonalizm, dokładność i bardzo miła atmosfera.

 • MA
  5.0
  Peeling Dyniowy

  Zabieg wykonany rewelacyjnie przez p. Julę. Byłam dokładnie informowana o tym na czym polega zabieg, jakie będą efekty. Sam zabieg był przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Efekty wspaniałe i widoczne od razu!

 • MA
  5.0
  Retinol C Infusion Peel - + terapia mikronakłuć na odpowiednio dobranej ampułce

  Piękny salon. Urządzony z wielkim smakiem. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg przez Panią Julię. Widać duży profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie. Do zabiegu zostałam przygotowana mentalnie i uspokojona dzięki szczegółowemu omówieniu go przez Panią Julię. Kilka dni po zabiegach moja skóra widocznie zyskała na wyglądzie. Zmieniła kolor, jest napięta a zmarszczki widocznie spłyciły się. Przemiła atmosfera, pełny relaks - termin następnej wizyty zarezerwowany. Uczciwie polecam Salon Bellezza.

 • MO
  5.0
  KARBOKSYTERAPIA- TWARZ , NANOFRAX - twarz

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, któremu poddałam się w salonie BELLEZZA SPA. Skóra po kilku dniach jest wyraźnie odmłodzona, napięta, a zmarszczki są mniej widoczne.
  Pani Ewa Klimowicz, która wykonała zabieg, szczegółowo omówiła ze mną zabieg, jej ogromna wiedza i profesjonalizm sprawia, że mam pewność, że trafiłam w najlepsze ręce! Poza tym Pani Ewa Klimowicz swoim wyglądem i piękną zadbaną skórą dodatkowo zachęca do dbania o wygląd :)

 • DO
  5.0
  KARBOKSYTERAPIA- TWARZ , NANOFRAX - twarz

  Wystawiam najwyższą ocenę dla Pani Ewy Klimowicz za ogromną wiedzę z zakresu kosmetologii oraz umiejętność rozmawiania z klientem.
  Pani Ewa szczegółowo omówiła przeprowadzenie zabiegów i w jaki sposób zadziałają na moją skórę Wykonała je po mistrzowsku, używając doskonałej jakości preparatów.
  Bardzo cenię u Pani Ewy indywidualnie podejście do potrzeb klienta. Polecam Panią Ewę oraz BELLEZZA SPA , ja na pewno będę tam regularnie wracać...

 • MA
  5.0
  TCA [7%], BHA [2%] + Retinol [4%], HENNA KOMPLET

  Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Ewa Klimowicz to wysokiej jakości specjalistka, która posiada dużą wiedzę, umie ocenić i doradzić zabieg do typu skóry. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty!!!

 • AN
  4.0
  PEDICURE

  Nie mam zastrzeżeń do pracy p. Zuzanny: fachowo, w miłej atmosferze, bez zarzutu. Jednak dwie rzeczy popsuły mi przyjemność z wizyty. Raz, to brak stolika do podparcia stóp przy pedikiurze. P. Zuzanna bardzo się starała, ale dla nas obu było to nieźle wyzwanie, bo mi w 9 miesiącu ciąży generalnie jest już ciężko, a co dopiero balansować na kolanach kosmetyczki. Jeżeli stoliki nie dojechały, taka usługa w ogóle nie powinna być oferowana. Dwa, to prasa: z zaskoczeniem przekartkowałam zaproponowany mi "świat kobiety", ale w takim miejscu bardziej wolałabym widzieć vouge czy elle niż czasopismo z przepisami na obiad.

  BB
  Odpowiedź od Bellezza Body Care & SPA by Shirley :

  Bardzo dziękujemy za opinię . Staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Brak podnóżków to niestety mankament techniczny, na który nie mieliśmy wpływu. Niecierpliwie czekamy na montaż i zapewniamy, że następna Pani wizyta , na którą serdecznie zapraszamy w ramach rekompensaty przebiegnie w pełnym komforcie.
  Serdecznie pozdrawiamy, zespół BELLEZZA SPA.

 • AN
  5.0
  Terapeutyczny Zabieg Dyniowy - klasyczny

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zabieg został mi dokładnie wyjaśniony. Na pewno tu wrócę a pracę oraz podejście Zuzi oceniam na 5+ :)

 • MA
  5.0
  Masaż relaksacyjny - 60
 • MA
  5.0
  Manicure hybrydowy french
 • TR
  5.0
  KOLOR 3D + OLAPLEX+ REKONSTRUKCJIA JOICO
 • KA
  5.0
  Manicure hybrydowy , zdjęcie żelu
 • JO
  4.0
  Manicure hybrydowy
  BB
  Odpowiedź od Bellezza Body Care & SPA by Shirley :

  Dziękujemy za opinię na temat naszego Spa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Jeśli możemy coś jeszcze zrobić, aby była Pani jeszcze bardziej zadowolona proszę o informację. Zapraszamy ponownie :) Bellezza Spa