Przejdź do głównej zawartości

Belle Spa & Clinic

Bukowińska 26C, 02-703 Warszawa

Belle Spa & Clinic to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Stawiamy na PIĘKNO i ZDROWIE. Łączymy wszystko, czego szukasz: profesjonalistów (kosmetolodzy, fizjoterapeuci, linergistki, lekarze medycyny estetycznej), piękne wnętrze oraz ciepłą atmosferę. Podkreślamy piękno, które już w sobie masz, działając kompleksowo na twarz i ciało.

Każdy z nas ma swój obszar, w którym czuje się komfortowo i dzięki temu najlepiej zadba o Ciebie. Kosmetolodzy, bazując na wieloletnim doświadczeniu, skupiają się na problemach związanych z twarzą. Masażystka/fizjoterapeutka/kosmetyczka, kierując się wiedzą i doświadczeniem wie, jakimi metodami najlepiej walczy się z danym mankamentem. Lekarze medycyny estetycznej to kilkanaście lat pracy w tym obszarze, a więc mnóstwo wykonanych zabiegów, wiele sytuacji nieoczekiwanych i rewelacyjna ręce, które czynią cuda.

Sztuką nie jest maskowanie problemu, lecz jego zwalczanie – tym kierujemy się, dobierając spersonalizowane kuracje zabiegowe. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę, w której znajdziesz nie tylko relaks i odpoczynek, ale również rozwiązanie problemów, które nie pozwalają Ci w pełni korzystać z życia. Nasze autorskie kuracje to indywidualna, spersonalizowana odpowiedź na Twoje potrzeby i problemy.

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.