Przejdź do głównej zawartości

Belle Spa & Clinic

Bukowińska 26C, 02-703 Warszawa

Belle Spa & Clinic to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Łączymy wszystko, czego szukasz: profesjonalistów (kosmetolodzy, fizjoterapeuci, lekarze medycyny estetycznej, styliści paznokci, podolog), piękne wnętrze oraz ciepłą atmosferę. Podkreślamy piękno, które już w sobie masz, działając kompleksowo na twarz i ciało.

Każdy z nas ma swój obszar, w którym czuje się komfortowo i dzięki temu najlepiej zadba o Ciebie. Kosmetolog, bazując na wieloletnim doświadczeniu, skupia się na problemach związanych z twarzą. Masażystka/fizjoterapeutka, kierując się wiedzą i doświadczeniem wie, jakimi metodami najlepiej walczy się z danym mankamentem. Stylistka paznokci wie wszystko o budowie paznokci, dzięki czemu doradzi, jak najlepiej o nie zadbać i je pielęgnować. Lekarz medycyny estetycznej to ponad 20 lat pracy w tym obszarze, a więc mnóstwo wykonanych zabiegów, wiele sytuacji nieoczekiwanych i rewelacyjna ręka, która czyni cuda. Nasza podolog to kobieta o złotym sercu, ciepłym podejściu i ogromnej wiedzy.

Sztuką nie jest maskowanie problemu, lecz jego zwalczanie – tym będziemy się kierować, dobierając Ci spersonalizowaną kurację zabiegową. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę, w której znajdziesz nie tylko relaks i odpoczynek, ale również rozwiązanie problemów, które nie pozwalają Ci w pełni korzystać z życia.

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.