Przejdź do głównej zawartości

Bella Day Spa

Zbiegniewskiej 10a, 87-800 Włocławek

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdzie gwarantujemy wyjątkowe doznania w wyjątkowej atmosferze relaksu. Oferujemy Państwu nowocześnie urządzone gabinety wyposażone w najlepsze sprzęty, zapewniamy najbardziej skuteczne zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów, dzięki którym zadbamy o urodę, ciało i duszę.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę i umiejętności, a usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Zadowolenie Klienta jest naszą największą satysfakcją, dlatego w wykonywane usługi wkładamy ogromne zaangażowanie i serce.
W swojej ofercie posiadamy również ekskluzywne kosmetyki GUINOT do pielęgnacji domowej twarzy i ciała oraz KEVIN.MURPHY do pielęgnacji włosów. Po konsultacji kosmetycznej preparaty są dobierane odpowiednio do rodzaju, wieku i potrzeb skóry oraz włosów. Gwarantują one spektakularne efekty oraz przedłużają trwałość zabiegów w gabinecie. Mogą być również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.