Bell Capelli Marta Lasota

Sobieskiego 11 lok 2, 15- 013 Białystok

SALON FRYZJERSKI Bell Capelli

Od 8 stycznia następuje zmiana godzin pracy!

Salon fryzjerski „Bell Capelli” to miejsce, w którym oferuję swoim klientkom profesjonalne usługi i miłą atmosferę. Wystarczy jedna wizyta u mnie, by zakochać się w moich umiejętnościach jak i przyjaznym podejściu do każdej kobiety. Dzięki doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom sprawiam, że piękne włosy każdej z Pań podnoszą samoocenę, poprawiają humor i dodają pewności siebie. Zapraszam do umówienia wizyty i odwiedzenia salonu. Znajdą go Państwo na ulicy Sobieskiego 11 w lokalu nr 2 w Białymstoku.

REGULAMIN
1. Godziny otwarcia Salonu fryzjerskiego Bell Capelli czyli od poniedziałku do piątku: 9:00-19:00, a także w soboty: 8:00-18:00,są godzinami opcjonalnymi i mogą ulec zmianie, natomiast są to godziny w których można kontaktować się ze mną mailowo, poprzez konto facebook i telefonicznie.
W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy usługi odpłatne są + 100 % od kwoty podanej w cenniku i wymagana jest zaliczka w kwocie 50 % ceny całkowitej.
2. Zakup usługi jest równoznaczny ze złożeniem oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do ich wykonania, poddaje się zabiegom z własnej, nieprzymuszonej woli oraz zapoznaniem się z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
3. Udostępnienie danych osobowych, numerów telefonów przez klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez salon zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane służyć mogą tylko i wyłącznie do obsługi klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarza salonu fryzjerskiego.
4. Ceny zawarte w naszym cenniku nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.
5. Nasze promocje i rabaty nie łączą się. Jeden bon obejmuje tylko jedną osobę. Termin ważności bonów wynosi 3 miesiące..
6. Za przedmioty pozostawione na terenie salonu nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.
8. Za usługi świadczone w salonie płatności dokonuje się gotówką.
9. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres salonu podany min. na wizytówce.
10. W razie spóźnienia i nie poinformowania o tym salon zastrzega sobie prawo do odmówienia jej wykonania bądź w przypadku np koloryzacji usługa odbędzie się bez strzyżenia czy sauny.
10. W przypadku nie odwołania wizyty telefonicznie bądź poprzez system zapisów online dany klient może być poproszony o wpłacanie zaliczki na koleją usługę.

Fryzjer
5.0
24 opinie

Opinie

 • AN
  5.0

  Marta moja mistrzyni !!!!😁 Rewelacja, jak zawsze 😊❗

 • MA
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji, fajny kolor, włosy są po niej w dobrej kondycji - polecam:)

 • ST
  5.0

  Jak zwykle było cudownie :D

 • KA
  5.0

  Może być 😛😉..........

 • JU
  5.0

  Włosy są przepiękne! A kolor blond taki jaki chciałam. Dziękuję :) :) :)

Zespół

Data
Marta

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Program lojalnościowy
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.