Bell Capelli Marta Lasota

Sobieskiego 11 lok 2, 15- 013 Białystok

Salon fryzjerski „Bell Capelli” to miejsce, w którym oferujemy swoim klientom profesjonalne usługi i miłą atmosferę. Wystarczy jedna wizyta u Nas by zakochać się w Naszych umiejętnościach jak i przyjaznym podejściu do każdego klienta. Dzięki doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom sprawiamy, że piękne włosy każdej z Pań podnoszą samoocenę, poprawiają humor i dodają pewności siebie. Zapraszam do umówienia wizyty i odwiedzenia salonu. Znajdą go Państwo na ulicy Sobieskiego 11 w lokalu nr 2 w Białymstoku.

REGULAMIN
1.Godziny,w których można się z nami kontaktować telefonicznie:
Wtorki i czwartki: 11-19
Środy i piatki: 9-17
Soboty: 8-16.
W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy usługi odpłatne są + 100 % od kwoty podanej w cenniku i wymagana jest zaliczka w kwocie 50 % ceny całkowitej.
2. Zakup usługi jest równoznaczny ze złożeniem oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do ich wykonania, poddaje się zabiegom z własnej, nieprzymuszonej woli oraz zapoznaniem się z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
3. Ceny zawarte w naszym cenniku nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.
4. Nasze promocje i rabaty nie łączą się. Jeden bon obejmuje tylko jedną osobę. Termin ważności bonów wynosi 3 miesiące..
5. Za przedmioty pozostawione na terenie salonu nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.
6. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres salonu podany min. na wizytówce.
7. W razie spóźnienia i nie poinformowania o tym salon zastrzega sobie prawo do odmówienia jej wykonania bądź w przypadku np koloryzacji usługa odbędzie się bez strzyżenia czy sauny.
8. W przypadku nie odwołania wizyty telefonicznie bądź poprzez system zapisów online dany klient może być poproszony o wpłacanie zaliczki na koleją usługę.
9. W związku z ustawą RODO informujemy, że wszelkie dane jakie podajecie nam przy zapisach przechowujemy w bezpieczny sposób, uniemożliwiający dostanie się do osób trzecich. Jednocześnie informujemy, że przekazane nam przez Was dane (imię, nazwisko, numer telefonu) wykorzystujemy wyłącznie do informowania Was smsowo o planowanej wizycie, oraz do kontaktu telefonicznego z Wami gdy jest to niezbędne do realizacji wizyty z jakichkolwiek powodów (konieczność zmiany terminu lub godziny, odwołanie wizyty, przesunięcie itp.

Wszystkie usługi

5.0
40 opinii

Opinie

 • WA
  5.0

  Jak zawsze git ;]

 • DO
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona. Kolor ładny, włosy nie zniszczone. Profesjonalnie. Polecam

 • MA
  5.0

  jak zawsze cuudownie :)

 • EL
  5.0

  Profesjonalna obsługa, włosy są teraz błyszczące i dobrze się układają. U Marty czas szybko mija :)

 • MA
  5.0

  Polecam. Zawsze wracam :)

Zespół

Data
Beata
Data
Marta

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.